fbpx
Цікаве
Чому чоловіки не дарують подарунки? Це запитання я як психолог почула нещодавно від чоловіка-клієнта. Відповідаю, чому, і що з цим робити. Вихід є!

Саме це запитання виникло на одній з консультацій з клієнтом, під час обговорення його відносин з жінками.

Справа в тому, що для більшості жінок подарунки – це показник любові і турботи чоловіка. Якщо дарує подарунки – значить любить і балує.

Для чоловіків же це не завжди так. Чоловіки, які не дарують подарунки / квіти своїм жінкам, найчастіше не мають досвіду отримання і дарування подарунків зі свого дитинства.

Найчастіше ці чоловіки або жили в суворих умовах, де основною життєвою цінністю було виживання, де про подарунки навіть не йшлося. Або жили в сім’ї, де подарункам не приділяли належної уваги, свята влаштовували, гостей скликали, але традиції дарування подарунків не було.

У деяких сім’ях дітям не дарують подарунки усвідомлено, щоб не розпестити і виховати хлопчиків в аскетизмі і без надмірностей.

Коли такий хлопчик виростає і знайомитися з жінкою, він стикається з ситуацією, що він не має в своїй пам’яті моделі / традиції дарування подарунків.

Надалі якщо чоловік й усвідомлює це – то не має досвіду, як це робити, як це робити красиво, із задоволенням, щоб приносити радість собі і коханій жінці.

І ось тут, на цьому рівні виникає конфлікт.

Жінка чекає, для неї подарунок – це прояв любові і уваги, а Чоловік не знає, не вміє обдаровувати, але крім всього цього ще може запідозрити жінку в матеріальному інтересі до нього!

Яке рішення може бути в такій ситуації:

• усвідомити свої дитячі моделі

• переосмислити їх

• згадати традиції дарування,  які використовувалися у вашій родині, а також сім’ях дідусів і бабусь обох партнерів, і чоловіка. і дівчини або дружини також. Мудра жінка може допомогти своєму партнерові навчитися ДАРУВАТИ.

• почати формувати Нові традиції дарування подарунків:

* На Благо збереження ваших відносин,

* На Благо відносин у вашій родині,

* На Благо відносин в сім’ях ваших майбутніх поколінь.

Даруйте один одному подарунки і насолоджуйтеся кожним моментом вашого життя!

З любов’ю, психолог і психотерапевт Наталя НЕПОРОЖНЯ.

You cannot copy content of this page