fbpx

Чому не можна розповідати про свої плани і таємниці. З чим це може бути пов’язано?

Досить часто ми чуємо: «Бажання не можна вимовляти вголос, а щось не збудуться», «про те, що важливо, не варто говорити привселюдно, а то наврочиш» та інші варіації ідеї про те, що про задуманому чомусь стоїть мовчати. З чим це може бути пов’язано?

Перша і найочевидніша причина – це людська заздрість . Ніколи не знаєш, чиї вуха можуть почути цю інформацію, у кого вона викличе заздрість, у кого – злість, адже разом з вашим бажанням про те, щоб все вийшло, в просторі з’являється бажання іншої людини – щоб все пішло навпаки.

Тому свої плани краще розкривати тільки в тому суспільстві і обговорювати з тими людьми, в яких є 100% впевненість і немає злих і недобрих думок на вашу адресу.

Друга причина – кожне вимовлене слово випускається в світ і може бути піддано будь-яким трансформаціям . На нього починають впливати сотні факторів і, наприклад, може виявитися так, що бажання виповнюється, але не так, як хотілося.

Або ж від світу прийшла «зворотний зв’язок» у вигляді коментарів про те, наскільки це взагалі реалістично, як краще зробити – і все, задумане трансформується і, цілком можливо, починає набувати вже не ту форму, яку бажав його автор.

Зрозуміло, всі ці фактори і те, наскільки вони будуть руйнівні, залежать від упевненості самої людини. Якщо сумнівів в бажаному немає, то і заздрість обійде стороною, і будь-які негативні коментарі. На них просто буде підготовлений відповідь, і це буде тільки зміцнювати можливість реалізації задуманого.

Більш того, існує практика прямо протилежна даному марновірству – пред’явити світові своє бажання, проговаріть вголос те, що задумалося.

Тому для успішної реалізації планів краще дотримуватися такого правила: є сумніви, страхи та невпевненість у праві отримати задумане, в тому, що це взагалі можливо – краще мовчати. Сумнівів немає – озвучувати і бути готовим відстояти свою позицію.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page