fbpx
Суспільство
Чому не можна зберігати посуд з тріщинами

Посуд з тріщинами може принести нещастя, xвopoби та інші біди. Це підтверджують навіть історики.

Посуд зі сколами може принести нещастя, xвopoби і бідність. Але як дізнатися, що ваша улюблена тарілка стала енергетичної чорною дірою. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся історичну суть цих повір’їв, які підтверджені реальними фактами.

Співачка Лоліта Мілявська – відомий колекціонер старовинного посуду. Тріщини і відколи – звичайне явище для таких речей. І все б нічого, але співачка частенько використовувала цей посуд за столом.

У 2005 році співачку терміново госпіталізували з серцевим нападом. Екстрасенси вважають, що всьому виною саме цей посуд з тріщинами.

“Скол на посуді – це, як воронка. Ми можемо погано себе почувати і навіть не здогадуватися, що це через це відколу”, – говорить чаклун Дмитро Дульський.

Але як сколота посуд може впливати на наше здоров’я? Виявляється, що це повір’я має своє коріння в глибині історії. У кам’яному столітті замість посуду використовували людські черепи. З тих пір посуд мала містичними силами. Адже посуд – невід’ємний атрибут ворожбитських ритуалів і сьогодні.

Читайте також: ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Вражаюче, але медики довели, що користуватися посудом з тріщинами шкідливо, і це пов’язано не з містикою.

“Якщо подивитися під мікроскопом – це такий собі каньйон, де затримується волога і розвивають бактерії. При кожному прийомі їжі йде харчове отруєння цими бактеріями або їх токсинами”, – говорить лікар-дієтолог Борис Скачко.

Ще одна прикмета свідчить, що бити посуд – на щастя. Мовляв, биття посуду відлякує нечисть. Саме тому найпопулярніший обряд на весіллі – биття келихів молодими. Але бити посуд на весіллі не можна.

“Посуд – це судина, символ накопичення, символ єднання і багатства. І тут ми його розбиваємо. Своїми руками таким чином, ми рушимо наше сімейне щастя”, – говорить чаклун Дмитро Дульський.

У істориків є своє пояснення цьому. На Русі розбити посуд означало накликати на себе біду і бути покараним. Бог Ярило міг бути пов’язаний з гончарством. І бити посуд не є добре. Люди боялися розгнівати бога за те, що розбив посуд.

Джерело.

Related Post