fbpx

Чому ні в якому разі не можна пропусти 8 січня 2023 року? Адже це – день грошових бажань, який дасть змогу залучити багатство. Поради знадобляться!

Ось чому ні в якому разі не можна пропусти 8 січня 2023 року? – адже це – день грошових бажань, який дасть змогу залучити багатство. Поради знадобляться!

Число 8 означає нескінченне багатство, говорять езотерики й нумерологи. Щоб гроші на карті були завжди, покличте грошову енергію в будинок!

Ось що треба зробити 8 січня, щоб швидко розбагатіти. День грошових мрій!

8 січня – це чарівна дата, яка, так вважають фахівці езотеричної галузі, приносить успіх на гроші. Це день грошових бажань, у якому слово має величезну силу. У цю дату можна легко залучити до будинку фінансовий добробут.

Саме число 8 несе у собі код багатства та процвітання. Не пропустіть можливість передати всесвіту свої грошові мрії! Але зробити це треба правильно.

Отже, що ж можна зробити в цей день, щоб активувати грошовий потік?

По-перше, малюй на внутрішній стороні зап’ястя будь-якої руки цифру 8. Малювати можна зеленим або червоним кольором. У процесі малювання кажемо: «Кодую себе за гроші. Терміново!»

Можна подумати про конкретну суму, можна без цього. Початківцям рекомендую починати з невеликих сум для тренування. Це працюючий ритуал на гроші. Потрібна сума, кажуть ті, хто випробував на собі ритуал, надходить протягом місяця.

По-друге, збираючись витратити гроші (купити продукти, заплатити за кредитом, позичити другу), цього дня читай слова: «Як люди повертаються до себе додому – так і ти, моя гріш, ходи за мною! Ходи-плодись, назад у мій дім вернися! Ключ, замок, язик. Амінь!»

Ці слова можна прочитати перед виходом із дому, а можна прямо в магазині (про себе). Ну і, звичайно ж, варто якнайчастіше повторювати ось таку магічну формулу: «Бог багатий, і я багатий!»

Візьми у звичку повторювати цю фразу дорогою на роботу або в магазин, засинаючи і прокидаючись.

Намагайся налаштовувати себе на хвилю достатку. Особливо якщо поскаржилися комусь на нестачу грошей або із заздрістю попліткували про чужі доходи: тут же обсмикніть себе і скажіть: «Бог багатий, і я багатий!»

Маги кажуть, що цю формулу треба вимовляти 30 000 разів на місяць. Вести підрахунок, звісно, нереально. А ось написати собі нагадування – цілком.

Миру всім нам, достатку і щасливого Нового року!

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page