fbpx
Цікаве
Чому від вроків і неприємностей прийнято три рази стукати по дереву

З самого раннього дитинства помічали, що батьки стукають три рази по дереву.

Для більшості з нас цей невеликий обряд відведення неприємностей настільки очевидний, що ми не замислюємося над його походженням.

Прийшла пора дізнатися, чому так прийнято робити.

Щоб неприємності рідше відвідували ваше життя, намагайтеся позбавлятися від негативних емоцій.

У цьому вам допоможуть дихальні техніки. Чим менше ви збираєте в собі негативні емоції, тим більше у вас буде шансів залишитися на плаву в найнесприятливіший час.

Стук по дереву: походження прикмети

Прийшла ця прикмета з давніх-давен – з часів, коли слов’яни вірили не в Христа, а в силу природи. Недарма ми стукаємо саме по дереву, адже будь-яка жива дерево, особливо яке-небудь старе, вважалося джерелом мудрості і сили.

Слов’яни вірили, що в дереві живуть духи, які оберігають нас від біди. Саме тому по ньому стукали, але стукали не три рази. Число три володіє духовним змістом, але не у язичників.

Три рази почали стукати по дереву з приходом на російську землю християнства. Це дозволило змінити «звичку» людей, тому люди поступово стали стукати по дереву триразово.

Якась таємничість обряду і його важливість пішли в минуле, тому стали стукати по будь деревині. Хоча спочатку для цього потрібен був дуб або інше старе дерево.

Коли точно варто постукати три рази по дереву

Кажуть, що прикмета працює, коли не хочеться наврочити успіх . Якщо ви хваліться комусь чи згадуєте в розмові якийсь факт, який може змінитися в гіршу сторону, то бажано постукати по дереву три рази.

Наприклад, якщо ви сказали, що у вас все прекрасно на роботі, є любов і хороша сім’я. Постукайте по дереву, щоб не накликати біду.

Деякі люди ще й плюють через плече , що прийшло до нас також після християнізації суспільства. Справа в тому, що за правим плечем, за повір’ям, варто ангел, що підтверджують слова «Боже правий».

Ну а за лівим плечем стоїть демон, який спокушає нас і робить щось погане. Плюючи через ліве плече, ви немов показуєте демона, що не дозволите йому досягти своїх задумів.

Постукати по дереву і (необов’язково) плюнути три рази через ліве плече необхідно, коли ви вимовляєте своє найзаповітніше бажання і не хочете, щоб щось пішло не так . Своїм стуком ви немов просите у матінки-природи удачі на звершення задуманого.

Також можна стукати по столу три рази перед сном , щоб відігнати злих духів і зробити відпочинок більш позитивним. Кажуть, що так можна істотно знизити ймовірність появи поганих сновидінь.

Не варто стукати по столу, так як він дає нам їжу. Щоб прикмета працювала, експерти сайту dailyhoro.ru радять стукати по будь-якому дерев’яному предмету, але тільки не за обіднього столу.

Якщо ви боїтесяї вроків або псування, то можна скористатися сильними змовами . Вони допоможуть відлякати негативно налаштованих людей, а також підвищити вашу енергетичну захист.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page