fbpx
життєві історії
– Чому я вважаю, що жінка не повинна працювати! Я дозволиі їй піти з роботи. І дружина стала спокійнішою і життєрадісною – вона не витрачала енергію на те, щоб заробити, стала висипатися, дбати про сім’ю!

Кілька років тому, коли у нас ще не було дітей, моя дружина сказала:

– Я хочу піти з роботи. Можна?

– Давай, – відповів я.

У той же місяць я отримав надбавку до зарплати рівно на ту суму, яку втратив сімейний бюджет з відходом дружини з роботи.

Я відповів згодою абсолютно легко, без будь-яких душевних або моральних мук. Було б неправдою стверджувати, що мої переконання завжди були такими. Ні, багато років тому я дуже нервував через те, що дружина безробітна – був такий період в житті.

З того часу пройшли роки, протягом яких я зробив безліч маленьких відкриттів і переосмислив життєві цінності.

Отже, я сказав «Так». Що я отримав? Спокій!

Ні, звичайно, ми не перестали лаятися. Це неможливо в принципі, тому що коли зливаються два різні світи, тиші та гладі не буде ніколи. Але наші відносини стали рівніше рази в три.

Дружина стала спокійнішою і життєрадісною – вона не витрачала енергію на те, щоб заробити, не вбивала психіку, стала висипатися.

Домашній затишок. Так-так, то саме горезвісне домашнє вогнище тепер було. Я став повертатися в чисту доглянуту квартиру, і мене завжди зустрічали чудові запахи свіжоприготовленної їжі. Раніше нерідко я приходив додому раніше дружини і готував вечерю.

Вона взагалі почала отримувати кайф від готування, і навіть сходила на курси індійської кухні. Раніше таких бажань у неї не виникало.

Турбота. Це така невловима річ, яка складається з безлічі дрібниць. Але я реально відчув, що про мене дбають. А це, як відомо, спонукає реакцію – бажання робити більше для своєї половинки.

Своє діло. Дружина поступово захопилася виробництвом домашньої косметики і перетворила хобі в маленький бізнес. Вона продає мило і креми, які робить виключно з натуральних компонентів – аж до того, що сама збирає трави. Поступово у неї розвинувся невеликий блог в Instagram.

Як то кажуть, допоможіть дружині знайти улюблену справу – інакше вона буде займатися не їм, а своїм чоловіком. Не в найкращому сенсі.

Стимул. Як я сказав, в той же місяць, коли дружина пішла з роботи, я отримав надбавку до зарплати. Я це оцінив як хороший знак. З того часу почався шлях мого власного розвитку.

Адже сім’я тепер залежала тільки від мене. Незабаром, як ми і планували, у нас з’явилася дочка. Ніяких декретних грошей ми не отримували, та вони й не були нам потрібні.

важливе післямова

Я спеціально написав «не зобов’язана», а не «не повинна». Тому що розумію, що це відразу дало б змогу комусь дорікати мене в тому, що я вирішую, що повинна робити моя дружина, а що не повинна.

Але я написав саме так, щоб було зрозуміло – заробляти гроші не є обов’язком жінки. Однак, якщо їй подобається дертися по кар’єрних сходах, якщо їй приносить задоволення її робота, я не бачу нічого в цьому поганого.

Моя думка : жінка повинна мати право вибору своєї улюбленої справи. А цей вибір повинен забезпечити їй чоловік. Зрештою це в його інтересах. Інвестиції в дружину – це, мабуть, єдиний внесок, який гарантовано приносить результат.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page