fbpx
Суспільство
Чому ж і куди все-таки пішов Вакарчук і хто посяде його місце в “Голосі”

У середу, 11 червня, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук подав у відставку і покинув Верховну Раду, заявивши, що виконав свою місію і тепер має інші плани.

І хоча громадськість люто обговорює рішення Вакарчука, який зробив те ж саме 12 років тому, партія повинна вирішити, хто отримає звільнений мандат.

І «Голос» уже вирішив: стало відомо, хто займе місце Вакарчука.

Член партії, який не мав мандата на торішніх виборах, буде працювати в Раді.

РБК-Україна написала про те, хто займе місце Вакарчука в парламенті і що відомо про цю людину.

Як повідомляють ЗМІ, в партії не стали тягнути інтригу і зізналися, що вже визначилися з кандидатурою.

Замість Вакарчука працювати у Верховній Раді буде Аліна Свідерська.

Відомо, що в минулому році Свідерська балотувалася в народні депутати від партії “Голос” під номером 19, однак тоді вона не потрапила в Раду, оскільки за результатами виборів “Голос” отримав тільки 17 мандатів.

Аліна Свідерська народилася 25 лютого 1989 року в Києві. У 2011 році вона закінчила “Києво-Могилянську академію”, де отримала диплом спеціаліста права. Уже в 2012 році дівчина отримала диплом магістра права в британському Кембриджі, потрапивши в престижний європейський вуз по стипендії від Джорджа Сороса.

Проходила інтернатуру в британській громадській організації Liberty, де займалася наданням урядових консультацій з прав людини, аналізом законопроектів і їх адвокації в парламенті Сполученого Королівства.

У 2015 році була радником міністра економіки з питань дерегуляції. А в 2017 році стала співзасновником і головою громадської організації “Лабораторія чистої енергетики”, яка проводить аналітичні дослідження на тему транзиту чистої енергетики, боротьби зі змінами клімату.

Заміжня за колишнім міністром оборони України Андрієм Загороднюком, які займали цю посаду з 29 серпня 2019 року по 4 березня 2020 року.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, 5 Канал.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook