fbpx
Суспільство
Чому зірки купують туфлі на розмір більше

Від правильно підібраною зручному взутті залежить настрій на весь день, це підтвердить кожна жінка. Бути привітною і всім посміхатися складно, якщо на п’яті мозоль або колодка туфель сильно стиснула ступню.

Щоб не мучитися можливим дискомфортом деякі дами вибирають туфлі на розмір більше. Джерело

Хто купує великі туфлі

В основному його використовують жінки, яким доводиться тривалий час носити туфлі на високих підборах. Тому пані хочуть зробити носіння взуття зручнішим.

Але в деяких азіатських країнах жінки купують взуття на один, а то й два, розміри більше, причому роблять це не тільки з моделями на шпильці.

Чому зірки ходять в таких туфлях

Публічні люди: зірки кіно та естради, телеведучі та інші представниці світського бомонду – зобов’язані годинами позувати, зніматися і проводити добу на підборах. ЛаБут і високі шпильки – це красиво, але дуже незручно.

Навіть у молоді до кінця заходу ноги починають набрякати, що тут говорити про жінку у віці. Щоб легше переносити тривале перебування у вертикальному положенні, знаменитості стали вдаватися до простого способу – купувати туфлі більшого розміру, ніж потрібен.

Так вони створюють найбільш комфортні умови для своїх набряклих ніг. Збільшилася через набряк ступню не натирають матеріал туфель, незручності з взуттям зведені до мінімуму.

Наприклад, герцогиня Меган давно користується цим трюком – навіть на офіційному оголошенні про заручини з принцом Гаррі дівчина з’явилася у взутті не за розміром.

Герцогиня Кембриджська підходить до вибору взуття з великою вимогливістю. За спостереженнями модних оглядачів вона вибирає свій 38-й розмір моделей від Ruppert Sanderson, але моделі від LK Bennet у Її Величності 39-го розміру. При покупці взуття від Jimmy Choo Кейт віддає перевагу туфлі на пів розміру більше.

Варто відзначити, що різниця в розмірах не завжди обумовлена ​​особливостями взуття певного бренду. Важливий стиль і пору року, так, влітку прийнято вибирати туфлі трохи більше, оскільки в спеку велика ймовірність набряку ніг.

Читайте також: Як впливає на opгaнізм стакан води вранці

Ще одна причина вибору взуття на розмір більше – звести до мінімуму ризик подразнення і травм стопи.

Фахівці не раз попереджали: тривале носіння навіть злегка тісному взутті, може привести до появи пухирів і більш серйозних проблем в довгостроковій перспективі.

Причому від подібних проблем особливо часто страждають шанувальниці взуття на високих підборах на кшталт Вікторії Бекхем.

Навіщо в Японії жінки купують взуття великого розміру

В Японії, на відміну від європейських країн, прийнято роззуватися будинку. Тому купується вільне взуття будь-яких фасонів: її простіше знімати і взувати.

Історично склалося так, що китаянки і японки носили незручну дерев’яну взуття. Над ступнями дівчаток знущалися, сповиваючи їх, щоб ніжка була маленькою.

Маленька нога в древньої Азії була еталоном жіночності. Ймовірно, тому сучасні жінки, немов протестуючи, носять великі громіздкі туфлі.

У черевиках на розмір-два більше потрібного нога виглядає, на думку японських дівчат, мило і по-дитячому чарівно. Тому японки грають на контрасті.

Легко ковзна в туфельку нога виглядає привабливіше, ніж з працею туди втиснути за допомогою взуттєвої лопатки.

У вологому теплому кліматі в просторих тапках і туфлях не так жарко.

Бажання уникнути деформації стопи незручною тісного парою.

Вважається навіть, що азіатські модниці в першу чергу звертають увагу на красу моделі. Якщо туфлі сподобалися, то розмір не має значення.

Як носити взуття великого розміру

Можна по-старому покласти в носок ватку, а в другій половині вечора, відчувши, що ноги втомилися, її прибрати. Більш сучасне пристосування – спеціальні подушечки з силікону.

Вони клеяться в потрібне місце, не даючи туфлі зісковзувати. Фіксувати туфельку на місці допомагає двосторонній скотч.

Ноу-хау з Японії – спеціальні гумки-фіксатори для великих туфель. Вони закріплюють туфлі на стопі.