fbpx

Чи буде мир в Україні у 2023 році? Спробував на це хвилююче нас питання дати свою відповідь ведичний астролог Алакх Ніранджан. Він малює у своїх передбаченнях і прогнозах поточний період і весняну карту подій, заглядає і в осінь-2023. Там радісні події, нехай так і буде

Чи буде мир в Україні у 2023 році? Спробував на це хвилююче нас питання дати свою відповідь ведичний астролог Алакх Ніранджан

Важкий час змушує всіх нас замислитися: «Коли ж кінець війни з Україною?» Повномасштабне вторгнення Росії на українську землю триває вже понад 300 днів. Агресор не шкодує для українців ракет, щодня намагаючись досягти хоч якоїсь переваги.

Чи варто говорити, що за ці 300 днів світ побачив не комічне «взяти Київ за 3 дні», а справжнє пекло та відважну боротьбу української нації проти загарбників.

І хоча прогнози звучать різні, але фінальне їхнє передбачення лише одне. Україна не лише мужньо вистоїть, а й обов’язково переможе. Каша країна стане сильнішою та мудрішою!

Більше того, ведичний астролог Алакх Ніранджан упевнений, що вже кожна людина, що так чи інакше пов’язана з прогнозами, усвідомлює це. Пропонуємо ознайомитися з тим, що пророкує Україні Алакх. А вірити словам астролога чи ні, це вже особистий вибір кожного.

Поточний період

Алакх Ніранджан пояснює, що зараз Україна переживає дуже жорстокий та цинічний час. Це й не дивно, адже окупанти майже кожен день намагаються знищити критичну інфраструктуру країни. Вони хочуть залишити громадянське населення без світла та тепла, щоб змусити людей відчувати дискомфорт.

Але навіть такі плани агресора розбиваються вщент завдяки міцним спинам українських титанів ЗСУ. Наші військові, енергетики, рятувальники, комунальні служби завжди напоготові!

Астролог не заперечує того факту, що на Україну ще можуть очікувати втрати територій. Він зазначає, що це помітно за картиною бойових дій. Українські воїни не відступають навіть із тих міст, що стали пеклом на Землі.

Ніранджан каже, що така важка ситуація переплітається з неймовірною стійкістю та мужністю абсолютно кожного воїна та войовниці.

Весняна картина подій

З лютого до травня в України відкриється друге дихання. Зрозуміло, ситуація залишатиметься вкрай важкою, адже боротьба у процесі. Проте український народ до переможного кінця залишиться таким самим згуртованим та єдиним.

Із середини квітня, на думку астролога, Україні варто очікувати на якусь сильну підтримку. Можливо, це буде потужна допомога від союзників чи надійний договір від країн, які стали справжніми друзями для України.

Тоді як для Росії Алакх Ніранджан пророкує серйозні проблеми у весняний період. Астролог не заперечує, що це навіть можуть бути фатальні закінчення життєвого шляху для когось із найвищого військового чи політичного керівництва країни. Причому йти ці люди будуть не самі. Не факт, що піде головний антагоніст цього світу, але сама тенденція вже обнадіює.

Тому астролог і каже, що у квітні-травні Україна може здобути значну проміжну перемогу. Невідомо, напевно, що ж це буде. Можливо, союз із іншими країнами, створення власного оборонного альянсу чи підписання важливого договору. Про це ми дізнаємося лише у травні. Сподіватимемося, що такий успіх України зростатиме в геометричній прогресії.

Напружений час

З червня по листопад потрібно буде подолати якесь важливе та проблематичне явище. Можливо, це процес відновлення зруйнованих міст України. Або процес налагодження нормального функціонування критичної інфраструктури.

Не слід забувати, що енергетики прогнозували тривалі відключення світла через обстріли. Щиро сподіваємося, що цей прогноз астролога саме про те, що Україна нарешті почне відбудовуватись,

Листопад може стати для України часом розширення. До держави повернуться ті землі, котрі ще не були відвойовані на момент червня 2023 року. Також осінь може принести Україні ще один важливий договір щодо безпеки. Можливо, Україна сама стане ініціатором якихось важливих змін в ООН.

Коли кінець війни з Україною: крах агресора та світанок для України

Алакх Ніранджан зазначає, що 2023 хоч і буде дуже важким, але має принести Україні перемогу на полі бою. Щиро сподіваємося, що справедливість переможе і переможцю по праву дістанеться його лавровий вінець.

Однак, за словами астролога, не варто розслаблятися. Адже попереду ще складніший і насичений 2024 рік.

Не факт, що у 2024 році ще вестимуться активні бойові дії. А важливість цього року в тому, що Україна як країна має стати повністю самостійною та незалежною від будь-яких братів. Абсолютно кожен український громадянин уже відчув справжню ціну такого “братства”.

Україна розквітне, наче прекрасна квітка. Стане сильною, як ніколи раніше. Буде прикладом для кожної країни, що бореться за своє життя та свободу. Нехай буде так!

Всім миру й добра в Новому році!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page