fbpx
Суспільство
Чи буде в Україні дефіцит на продукти харчування і чого чекати найближчим часом від цін на пальне? Відповідь Президента.

Нестачі харчів не буде: Президент України запевнив, що необхідності обмежувати експорт немає.

В Україні не буде нестачі продуктів харчування, а тому додаткові обмеження експорту не потрібні.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді, повідомляє прес-служба глави держави.

“Українці забезпечені продовольчими товарами і ніякої нестачі не буде, і поки потреби в додаткових обмеженнях експорту немає”, – зазначив Володимир Зеленський.

Під час наради також Володимир Зеленський заслухав інформацію про стан діяльності та напрямки роботи економічних секторів, особливо важливих для країни зараз.

Зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за дорученням глави держави уряд активно напрацьовує програми підтримки різних категорій соціально незахищених верств населення на час карантину і представить перші результати вже в найближчі дні.

“Держава повинна займатися найбіднішими. Це – наш прямий обов’язок. Це безробітні, літні, одинокі мами, діти без батьків. Кожен день хтось в країні очікує допомогу. До того ж, ми повинні внести ці зміни до бюджету. Тому я прошу вас не звертати уваги на вихідні і якомога швидше розробити ці програми”, – підкреслив Володимир Зеленський, звертаючись до чиновників.

На прохання Президента уряд також провів переговори з власниками та керівниками заправних станцій щодо необґрунтованого підвищення цін на паливо, і вже в найближчі дні ціни будуть знижуватися. Також було перевірено підвищення цін на деякі продовольчі товари.

Крім того, поставили питання напрацювання покрокового алгоритму переорієнтації і запуску українського виробництва багаторазових захисних костюмів. Для цього обговорили виробничі потужності, можливості закупівлі сировини, сертифікації українських компаній і співпраці з іноземними виробниками в Україні.

Джерело

Фото – “Економічна правда”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!