fbpx
Цікаве
Чи можна спати з мокрим волоссям і ходити з рушником на голові: розповіли експерти

Для того, щоб волосся було красивим і здоровим, за ним слід правильно доглядати. Зокрема, варто правильно мити і сушити волосся, а також підживлювати його в домашніх умовах. Джерело

Чи можна спати з мокрим волоссям

Мокре волосся набагато простіше пошкодити, воно легше плутається, ламається. Після цього волосся січеться, втрачає блиск і навіть випадає.

Також ні в якому разі не можна розчісувати мокре волосся, щоб не нашкодити і не спровокувати їх ламкість.

Зрозуміло, нічого страшного не відбудеться, якщо ви один раз ляжете спати з мокрою головою. Але в тому випадку, якщо це увійде у вас в звичку, стан шевелюри може сильно постраждати.

Читайте також: Цьому рецепту – 20 років. Які не пробувала – не такі. Цей кекс найкращий і найсмачніший!

Чи можна ходити в рушнику

Експерти не радять довго ходити з вологим рушником на голові. Під вагою мокрої тканини волосся може почати ламатися, рватися і слабшати.

Також існує ризик застудитися, причому застудити ви можете не тільки себе цілком, але і свої волосяні цибулини. Волосся може стати слабким і сповільнитись у рості, а зачіска стане тьмяною і млявою.

Чи можна дозволяти волоссю висихати самостійно протягом дня

Так, це дозволено. Але не варто сильно терти волосся рушником. І ходити з вологою зачіскою занадто довго.

Як правильно сушити волосся

Ідеальний варіант сушіння наступний: дати волоссю трохи підсохнути самостійно, після чого досушити їх феном на низькій температурі.

Потік повітря повинен бути направлений вниз, у напрямку росту волосся. Під час сушіння феном волосся можна акуратно розчісувати, без різких рухів.

facebook