fbpx
Суспільство
Чи співатимуть українські зірки російською мовою після війни: “Певна частина аудиторії ще споживатиме російськомовний музичний контент. Якщо режим у Москві впаде і відбудуться глобальні зміни, вихід військ, повернення територій, покаяння, депутинізація, будуть виплачені репарації, і Росія стане дружнім для нас ринком збуту української музичної продукції, це можливо”

Український продюсер Михайло Ясинський розповів про перспективи розвитку нашої музичної індустрії, висловився про російську мову в піснях, а також розповів, хто з українських артистів найбільше вразив його після 24 лютого.

Про це гендиректор компанії Secret Service EA, продюсер Олі Полякової та інших зірок розповів в інтерв’ю виданню РБК-Україна.

На його думку, певна частина аудиторії ще споживатиме російськомовний музичний контент, але згодом усе зміниться. Також багато залежить від політичної ситуації в майбутньому.

– Це питання залежить від того, як складатиметься політичний порядок денний наступних років. Якщо режим у Москві впаде і відбудуться глобальні зміни, вихід військ, повернення територій, покаяння, депутинізація, будуть виплачені репарації, і Росія стане дружнім для нас ринком збуту української музичної продукції, це можливо. Те, як це відбувалося у Європі після Другої світової війни, – заявив Михайло Ясинський.

Якщо ж навіть такі зміни не відбудуться, вважає продюсер, то російською навіть з погляду бізнесу співати немає сенсу.

– Якась частина української аудиторії ще якийсь час споживатиме російськомовний музичний контент. Але просувати його в Україні якісно та результативно практично неможливо. Ні радіо, ні ТБ, ні великі видавництва, ні популярні блогери не активно підтримуватимуть такі релізи, вони губляться в українському інформаційному просторі, – упевнений Ясинський.

Він вважає, що українські пісні та пісні англійською будуть перевершувати російськомовні за рівнем промоції, і з часом останніх буде все менше, а їхні виконавці ризикуватимуть опинитися в нішевому сегменті.

За словами продюсера, після 24 лютого він був уражений єдністю та проявом волі, патріотизму, сміливості.

– І навряд чи було колись щось подібне серед музикантів та артистів. Є ті, хто на фронті, є ті, хто збирає фантастичні засоби та допомогу для армії, є ті, хто на польовій кухні готує їжу для військових та волонтерів, проводять концерти. Це неймовірне єднання всіх довкола спільного лиха” – каже Ясинський.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.