fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Без рубрики
Cтuсніть рyку в кyлак – і ми розповімо 1 важливий сeкрет вашої oсобистості

Швидкий і оригінальний тест, який може розповісти про вас багато цікавого.

Те, як ви тримаєте кулак, може сказати багато про вашу особистість, повідомляє Meaww. Не страшно перевірити?

Сам спосіб стискання руки говорить про те, яким є ваш характер, яке у вас ставлення до життя і як ви реагуєте на різні життєві ситуації. Джерело

Зрозуміло, є і виключення з правил. А ми пропонуємо вам стиснути свій кулак і перевірити, чи збігається наш опис з вашим баченням самого себе.

Тип 1.

Якщо ви тримаєте кулак таким чином, це означає, що ви досить чутлива і ніжна людина (зверніть увагу на те, що великий палець лежить паралельно іншим чотирьом пальцям).

Ви жаліслива і уважна людина. Такий тип людей зазвичай звертає увагу на чужі емоції і діє виходячи з цього.

Ви стратег, здатний організовувати свою роботу. Злегка нетерплячі, якщо це стосується чогось бажаного. Однак вам варто бути обережними з людьми, оскільки вони можуть скористатися вами, а ви в силу свого характеру не будете з цим боpoтися.

Читайте також: Ось що говорить про людину День її народження. – Все в точку!!!

Тип 2.

Якщо ви тримаєте кулак таким чином, це означає, що ваш талант, чарівність і харизма говорять про вас більше, ніж ви думали. Ви готові діяти миттєво.

Великий палець накриває інші чотири пальці – це говорить про великий рівень емоційності, яку ви не здатні стримувати. Ви завжди говорите те, що відчуваєте і не приховуєте цього.

Ви амбітна людина, у якої є своя амбітна мета, до якої ви прагнете. Ваші мрії – це єдине, що ви ховаєте від інших людей. Ви зосереджуєтесь на тому, чого хочете від життя і самостійно над цим працюєте.

Однак те, що йде проти вас – це осуд інших людей. Вони дивляться на вас інакше. Пам’ятайте, що це не ваша проблема, а їхня.

Тип 3.

Якщо ви тримаєте кулак таким чином, це прямо вказує на інтроверсію. Великий палець ховається за іншими пальцями, так само як ви приховуєте від інших свої думки.

Вам подобається перебувати в компанії з самим собою і з обраними людьми. Вам дуже не подобаються драми і вас дратує дурість інших людей.

Ви хочете, щоб в житті вас оточували саме ті люди, з якими ви можете відкрито і змістовно поговорити. Ви любите проводити час з людьми, але після цього вам необхідний особистий простір.

Вас дратує, коли інші люди вторгаються в ваш особистий простір без вашої згоди. Ви намагаєтеся не заподіювати іншим шкоди, і якщо є те, що вас заспокоює – це ваш власний світ.

Ви вже перевірили? Чи справді опис збігається з тим, як ви тримаєте кулак?

Related Post