fbpx
Шоу-бізнес
Далеко не 38, як говорила співачка: Оля Полякова зізналася, що багато років приховувала свій справжній вік, оскільки соромилася. І лише в час війни зрозуміла, що це ніщо, в порівнянні з сьогоденням

Далеко не 38, як говорила співачка: Оля Полякова зізналася, що багато років приховувала свій справжній вік, оскільки соромилася. І лише в час війни зрозуміла, що це ніщо, в порівнянні з сьогоденням

День народження Олі Полякової вже став особливою подією для українського шоу-бізнесу – королеву ночі вітали усі колеги по сцені, а вона вітала їх на галасливих вечірках.

У січні 2022 року сайт “Сьогодні” показав найяскравіші перетворення співачки на честь її 38-річчя. Але, як виявилося, насправді Олі виповнилося 43 роки!

Полякова зізналася у своєму шоу з Машею Єфросініною “Взрослые девочки”, що завжди приховувала свій вік від публіки та називала інші цифри пресі.

“Мені це здавалося важливим. Ось я так виглядаю, ніхто не дає мені мого віку, чому я маю його називати. Я не розуміла чому, це зі мною відбувалося”, – відверто розповіла співачка.

Оля згадала, що довгий час вважала себе ніким і хвилювалася через те, що довго не могла стати популярною.

“Коли мені було 30, я нічого не досягла! Я була ніхто, хоча вже років 15 працювала, як кінь. Ніхто не звертав на мене уваги. І в 30 років у мене був великий день народження, на який вперше прийшли ЗМІ і вони запитали: “Скільки вам років?”, і мені здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем і співати нехитрі пісеньки – якось соромно, тому я сказала, що мені 25!, – розповіла Оля.

Декілька років тому в Мережі стала з’являтися інформація про те, що Полякова народилася не в 1984 році, а в 1979. Це дуже засмутило виконавицю.

“Коли у Вікіпедії з’явилася справжня дата народження і її не можна було виправити, я вила, ніби хтось пішов з життя. Мені здавалося, що це так погано! Мені було соромно, що я це приховувала”, – поділилася Полякова.

Лише тоді, коли в Україні почалася війна, Оля зрозуміла, що це не має жодного значення і цінності полягають зовсім в інших речах.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео