fbpx
Шоу-бізнес
Дана з шоу “Холостяк” відверто розповіла про зміни в зовнішності: “Просто мені ця “родзинка” не подобалася” (фото)

Дана з шоу “Холостяк” відверто розповіла про зміни в зовнішності: “Просто мені ця “родзинка” не подобалася” (фото)

Учасниця шоу “Холостяк-10” показала, якою була до пластики

Учасниця романтичного реаліті «Холостяк-10» Дана відверто розповіла про зміни в своїй зовнішності. Дівчина зробила ринопластику носа і таким чином здійснила свою мрію.

“Так, я зробила ринопластику. І я абсолютно цього не приховую. Навіть скажу більше: я певною мірою пишаюся цим. Чому? Тому що це з дитинства була моя мрія і мета. І я самостійно без будь-чиєї фінансової допомоги здійснила цю мрію”, – пояснила Дана в своєму інстаграм.

Дана також розповіла, що автором її нового носика став відомий хірург Едгар Камінський , колишній чоловік Слави з “НеАнгелів”.

Дівчина зазначила, що прагнення до таких змін було зовсім не через брак чоловічої уваги – Дана ніколи не була обділена цим. Більш того, оточуючі відзначали що ніс з горбинкою – це її “родзинка”.

“Просто мені ця “родзинка”не подобалася. Я естет і візуал. Моя професія (власниця модельного агентства) – це постійна оцінка зовнішності людей (всі модельні агенти і скаути мене зрозуміють).

За 10-15 секунд я бачу кожен елемент асиметрії на обличчі людини. І ось я постійно бачила свій асиметричний ніс, – розповіла учасниця. – Зустрічала коментарі, що я і вилиці собі зробила, і губи, і вуха! За період після участі в зйомках “Кохання на виживання”. Дякую за такі випадкові компліменти. Я рада, що за 4 роки мені вдалося настільки краще зовні виглядати, що здається, ніби ніж пластичного хірурга побував скрізь”.

Разом з цим, Дана додала: “Я ніколи не збільшу свої губи до “вареничного” стану, тому що знаю, що під мій типаж зовнішності – це буде неестетично”. ⠀

Дівчина також повідомила, що її життя після ринопластики кардинально не змінилася:

“Я просто стала більше любити себе і не думати кожен раз, як виглядаю в профіль. І це чудово. На мою думку, немає межі досконалості, як в зовнішності, так і у внутрішньому інтелектуальному наповненні себе. Тому я постійно прагну вдосконалюватися. І вам раджу діяти так само”. ⠀

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото – instagram

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook