fbpx
Шоу-бізнес
Дантес опублікував щемливе фото з дитинства з мамою, привітавши її з днем народження. Не обійшлося і без “краплі” жарту, як з боку парубка, так і матері: Яблуко від яблуні ж не далеко падає! (фото)

Дантес опублікував щемливе фото з дитинства з мамою, привітавши її з днем народження. Не обійшлося і без “краплі” жарту, як з боку парубка, так і матері: Яблуко від яблуні ж не далеко падає!

27 липня мама Володимира Дантеса відсвяткувала свій день народження. Через це співак на своїй сторінці в інстаграм опублікував рідкісну світлину, і написав щемливий допис з привітанням. Не обійшлося і без “краплі” жарту, як з його, так і з боку жінки.

Дантес повідомив, що архівна світлина, якою він поділився, була зроблена у їх з мамою харківській квартирі. Він зізнався, що вважає свою маму найкрасивішою й дуже крутою. Він порівнює її сильний характер з незламним Харковом.

“Ти для мене така ж сильна, крута, красива й незламна, як і наше місто” – зазначив артист у дописі.

Dantes зізнався, якою була реакція мами на його перше тату. Спершу, вона просто поклала слухавку після того, як їй зателефонував син. Проте, згодом мама сама перетелефонувала Володимиру й повідомила, що й сама хоче зробити тату. Як виявилося, це був жарт. Його зірковий син пам’ятає і досі.

“Вова, я тут подумала, що теж зроблю тату. На правій сідниці портрет мого першого чоловіка, на лівій (через те що ближче до серця) портрет твого батька. Щоб коли я сідала, вони розуміли в який вони великій попі” – розповів співак про жартівливий дзвінок своєї мами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dantes 🇺🇦 (@vladimirdantes)

Фото – скріншот