fbpx
життєві історії
Даринка бігала по хаті, і щоразу перед дзеркалом крутилася у новій сукні. Вона ж маленька принцеска. Гануся також часу не гаяла, і в такий довгоочікуваний сімейний день довго обирала наряд, крутила локони, та підмальовувала брівки. Святослав прокинувся в доброму гуморі, поснідав. І раптом дзвінок у той момент, коли всі вже збиралися виходити з дому

Даринка бігала по хаті, і щоразу перед дзеркалом крутилася у новій сукні. Вона ж маленька принцеска. Гануся також часу не гаяла, і в такий довгоочікуваний сімейний день довго обирала наряд, крутила локони, та підмальовувала брівки.

Святослав і Гануся заздалегідь планували довгоочікуваний вихідний, кілька тижнів обговорювали, як проведуть день разом з донькою. Чоловік багато працював, додому приходив пізно і з дитиною останнім часом практично не спілкувався. Якщо у нього і був вільний час, він найчастіше проводив його з друзями в барі біля будинку або ж на дачі свого батька з ними ж. Чоловіки просто веселилися, спілкувалися, жінок підозрілих в їх компанії вроді не було.

Настав довгоочікуваний вихідний, Даринка бігала по хаті, і щоразу перед дзеркалом крутилася у новій сукні. Вона ж маленька принцеска. Гануся також часу не гаяла, і в такий довгоочікуваний сімейний день довго обирала наряд, крутила локони, та підмальовувала брівки. Святослав прокинувся в доброму гуморі, поснідав.

І раптом дзвінок у той момент, коли всі вже збиралися виходити з дому. Дзвонив найкращий друг Святослава, який був того дня в їхньому місті. Він умовляв Святослава зустрітися з ним: сходити в ресторан, потім в сауну і більярд, від душі відтягнутися в його компанії.

Чоловік, на подив подружжя, відразу ж погодився. Даринка на порозі розплакалася, дружина в ступорі навіть не знала, що йому сказати. Святослав сунув 1000 гривень їй в руку зі словами: “Вибачай, але друзі то святе, тим більше Андрюха в наших краях так рідко, я ж не можу проігнорувати його пропозицію!”

Гануся стояла сама не своя! Гроші, звичайно добре, але дитині ж потрібен батько і родина, увага і ласка. А тут виходить, що друзі важливіше дочки. Жінка розхвилювалась не на жарт, зібрала речі і поїхала з донькою до мами. На її подив ні того вечора, ні в наступні, чоловік їй так і не подзвонив. Він порахував, що мав рацію і вибачатися перед дружиною явно не збирався.

У підсумку всі встали на сторону Святослава (і мама Ганусі, і його батьки), жінку ж звинуватили в егоїзмі. всі в один голос твердили: “Ну ти й самозакохана дивачка. Взяла б гроші, та погуляла з Даринкою від душі, та ще б і гроші залишилися”.

Лише заради дитини Гануся вибачилася перед чоловіком, той її пробачив і пара знову з’їхалася. Як каже Гануся, любов її до чоловіка після того випадку кудись зникла. Живе з ним заради доньки, заради її забезпеченого майбутнього.

Ось тільки в минулому місяці її чоловік заявив, що хоче ще сина або, хоча б, ще одну дочку. Гануся ж більше не хоче дітей від Святослава, але як сказати йому про це і чи варто взагалі говорити, вона не знає.

Чоловік, якщо подружжя не завагітніє в найближчі місяці, точно відправить її по лікарях і ті точно доповідатимуть Святославу, що дружина все робить для того, щоб цього не трапилось.

А щоб ви порадили молодій дружині в такому випадку? Як приструнити чоловіка?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page