fbpx
Шоу-бізнес
Даша з “Холостяка-10” показала, якою була до схуднення та збільшення губ. Шанувальники здивовані: дві різні людини!

Даша з “Холостяка-10” показала, якою була до схуднення та збільшення губ. Шанувальники здивовані: дві різні людини!

Дівчина показала свої студентські фото, на яких впізнати ефектну холостячку далеко непросто! На початку університетського життя вага Даші була більше на 10 кг, ніж зараз. Чому дівчина поправилася після гімнастичного минулого, як домоглася ідеальних параметрів і що її до цього стимулювало, читайте далі.

“Як зараз пам’ятаю цей момент… Будучи першокурсницею, приїхала додому на новорічні свята, підходжу до дзеркала, а там стоїть зовсім інша Даша: більше на 10 кілограм. Я розуміла, що потрібно приймати і любити себе такою, яка є. Але я-то знала, що можу бути абсолютно іншою – стрункою і підтягнутою, з гарними формами і натяком на прес, з запалими щоками і виразними вилицями. А на мене в дзеркалі дивився якийсь ведмедик (посміхається). Навіть батьки мене підколювали і називали “наше слоненя”, – згадує Даша.

Раніше у стрункої гімнастки не було проблем із зайвою вагою завдяки регулярним виснажливим тренуванням і постійним зважуванням.

“В інтернаті нас зважували кожен день, і якщо ми погладшали хоча б на 200 грам, вранці нас чекала скакалка”, – розповідає дівчина.

Побачивши зміни в своєму тілі і 67 кг на вагах, Даша зрозуміла: потрібно брати себе в руки і повертати минулу спортивну форму.

“Звичайно, мені хотілося відразу скинути всі зайві кілограми, але я розуміла, що до повернення хорошої формі мені знадобиться мінімум 3-4 місяці. Пам’ятаю, що в останній раз наїлася в новорічну ніч (сміється) – заспокоїла себе тим, що все життя обмежувалася в їжі і тому можу собі дозволити поправитися на 10 кг”, – ділиться холостячка. – І десь 9 січня я почала свій марафон. А до літа вже була, як персик (посміхається)”.

“Скинути зайве, що не дивно, виявилося досить-таки просто. Я відразу відмовилася від усього солодкого, мучного, смаженого. Загалом, про смажену картопельку, яку я могла собі дозволити в будь-який час, довелося забути.

Скинувши кілька кілограмів, я почала активно займатися спортом. Це, до речі, помилка, так як після довгої перерви все потрібно робити поступово, – акцентує дівчина. – Найскладніший етап – коли залишається скинути буквально кілька кілограмів до твого бажаного результату. Цей час був болісним. Вага просто стояла на одній позначці. І тут вже спрацьовує сила характеру. Ще буквально 3 тижні правильного харчування – і вага змінилася. Загалом, за 3 місяці я схудла на 8 кг. І це той випадок, коли результат на обличчі (посміхається)”.

Згодом у зовнішності Даші змінилася не тільки вага – дівчина вирішила збільшити собі губи.

“Не дивлячись на всі коментарі, мені подобаються мої губи. Це факт. Мені давно хотілося, щоб вони були пухкими, але так як вчилася в театральному університеті, експериментувати із зовнішністю нам було заборонено.

Я, чесно, чекала випускного в тому числі для того, щоб зробити собі губи і… дочекалася. Буквально через тиждень після випуску мене вже було не впізнати. Після першої процедури навколишні оцінили результат. Навіть татові сподобалося! Потім мені захотілося зробити губи ще більші. Ну, і понеслася душа в рай (сміється).

Після випуску “Холостяка” в Таїланді мої знайомі почали називати мене моєю ж цитатою – “любителька пухких губ”. Хто б що не говорив, я однозначно задоволена цим експериментом. Думаю, всі “любительки” мене зрозуміють”, – каже Даша.

Вже завтра ми побачимо, кого ж обере холостяк у фіналі: Дашу чи Дану.

Діліться в коментарях, за кого вболіваєте?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото – instagram

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook