fbpx
Суспільство
Де опинилася колишня дружина українського боксера В’ячеслава Узєлкова з дитиною: “Дуже дивні відчуття виникають, коли ти знаходишся не в Україні зараз. У нас так мало часу, щоби сумніватися. Почуття смаку життя має подолати почуття страху та провини”

Де опинилася колишня дружина українського боксера В’ячеслава Узєлкова з дитиною – стали відомі подробиці.

Колишня дружина українського боксера В’ячеслава Узєлкова, український фітнес-тренер Марина Боржемська 6 липня в Instagram написала, що відчуває подвійні почуття після того, як разом з дітьми залишила Україну та переїхала до Ізраїлю.

“Дуже дивні відчуття виникають, коли ти перебуваєш зараз не в Україні. З одного боку, здається, що ти в безпеці, з іншого боку, душа болить, що в такий складний момент ти не на своїй землі”, – написала вона.

За словами Боржемської, “почуття смаку життя має подолати почуття страху та провини”.

“У нас так мало часу, щоб сумніватися у правильності своїх дій, щоб боятися зробити крок, щоб думати про завтрашній день. Не відкладайте життя. Не відкладайте кохання. Не відкладайте зміни”, – написала вона.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Боржемська Марина (@uzelkova.marina)

Марина Боржемська народилася у Вінниці 1980 року. До війни вона була експертом програми на СТБ “Все буде добре” та тренером кількох сезонів шоу “Зважені та щасливі” на цьому ж каналі.

У 2018 році Боржемська розлучилася зі своїм чоловіком, відомим боксером В’ячеславом Узєлковим після 20 років сімейного життя. У шлюбі у пари народилося двоє дітей – син Роберт та дочка Олівія.

29 червня 2022 року Боржемська повідомила, що переїхала з дітьми до Ізраїлю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.