fbpx

Декілька місяців тому Олена почала жалітися, що Андрійко відстає в англійській. Всі її натяки йшли до того, щоб я помагала їй в оплаті репетитора. Я погодилася, це ж мій рідний онук. Але нещодавно я задумалася про наступне. Раз, а то і два рази в місяць, в моєї Оленки міняється колір манікюру. Я коли в своєї сусідки дізналася ціну цієї процедури, мало зі сходової клітки не звалилася. Виходить, дочка мене обманює!

Ми з чоловіком вже на пенсії. Виховали ми двох дітей. Син працює в місцевій адміністрації, невістка бізнес леді, маємо від них дві онучки.

Живе син з сім’єю гарно, навіть нам трохи допомагає.

А ось з дочкою гірша ситуація.

Вийшла заміж Оленка в 25, народила сина і через два роки розлучилася.

На даний час Андрійку дев’ять років.

Колишній чоловік аліменти платить, але вони мізерні. Сама дочка толком не працює. Вона щось пише в інтернеті на замовлення. Але сталого заробітку в неї немає. Це я розумію з того, що вона все в нас випрошує при нагоді.

Я не проти допомагати. І ви знаєте, не раз я ті гроші, які мені син давав, дочці по тихому віддавала.  Невістка якби про це дізналася, то було б мені на горіхи.

І ось декілька місяців тому Олена почала жалітися, що Андрійко відстає в англійській. Всі її натяки йшли до того, щоб я помагала їй в оплаті репетитора.

Я погодилася, це ж мій рідний онук. А в кого мені ще гроші вкладати, як не в його в освіту.

Але нещодавно я задумалася про наступне. Раз, а то і два рази в місяць, в моєї Оленки міняється колір манікюру. Я коли в своєї сусідки дізналася ціну цієї супер процедури, мало зі сходової клітки не провалилася.

І я ось не зрозуміла, то за англійську у Олени заплатити немає чим, а ось на манікюр в неї тисячі є.

Виходить, вона просто нас з чоловіком використовує?

Читайте також: Після того, як я з дітьми переїхала в Польщу, я заблокувала свою свекруху всюди, де тільки можна і не можна. Але питання цегли, яку ми придбали з її сином на будову, так її зачепило, що вона розшукала номер телефону моєї хресної, і давай там “качати” свої права. І хресна і мої батьки, в подиві від цієї жінки. Сам Денис змирився з моїм рішенням, а ось свекруха через мою маму передала, що дає мені останній шанс

Я планую поговорити на цю тему з дочкою, але боюсь, щоб вона не образилася.

Це ж не є така необхідна для життя процедура? Хіба ні?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page