fbpx

Після того, як я з дітьми переїхала в Польщу, я заблокувала свою свекруху всюди, де тільки можна і не можна. Але питання цегли, яку ми придбали з її сином на будову, так її зачепило, що вона розшукала номер телефону моєї хресної, і давай там “качати” свої права. І хресна і мої батьки, в подиві від цієї жінки. Сам Денис змирився з моїм рішенням, а ось свекруха через мою маму передала, що дає мені останній шанс

Я рано вийшла заміж І це було моєю найбільшою помилкою. Багато дівчат у віці 18-22 роки вважають, що ось ці “круті” хлопці це якраз те, що їм потрібно. Ось так само думала і я, коли почала зустрічатися з Денисом, який жив з мамою і братом в сусідньому селі.

І лише коли я вийшла заміж і подарувала йому двох дітей, то зрозуміла, що для життя потрібен не “крутий”, а добрий, милий і порядний чоловік.

Спершу ми жили зі свекрухою. Вона жінка владна, тому згадую той час, як щось страшне і неприємне. Потім ми переїхали на орендовану. В той час, як я доглядала дітей, Денис пильнував друзів і “пінне”.

Це не назвеш життям. Щоб я не бурчала, чоловік підкидав мені пару гривень. Якби не дитячі гроші і допомога моїх батьків, я не знаю, як жила б.

І ось після 24 лютого я зрозуміла, що якщо зараз не заберу дітей і не виїду, то іншого шансу вирватись з лап чоловіка в мене не буде.

З собою я взяла свою рідну сестру, і ось вже більше року, як ми живемо і працюємо в Польщі.

На даний час ми з чоловіком в шлюборозлучному процесі. І якщо Денис це сприйняв менш-більш нормально, то свекруха довго і нудно мені писала, дзвонила, наговорювала. Прийшлося цю жінку просто всюди де можна і не можна – заблокувати.

Ще як ми жили з Денисом в селі, і думали, що в нас все налагодиться, і ми заживемо в мирі та злагоді (наївні), ми купили разом цеглу на нашу спільну хату. В мене в моєму селі був план, а поруч жила моя хресна мама. Ми і попросили її цю цеглу в себе згрузити, щоб ніхто не розніс.

І ось тепер, коли нам це ні до чого, я зідзвонилася з Денисом, і спитала, чи можна цю цеглу продати, а гроші розділити навпіл. До того ж, сама хресна мені це запропонувала, бо хоче щось біля хати добудовувати.

Денис мене приємно здивував, і сказав, щоб я продавала, і забирала гроші собі, оскільки я виховую наших дітей.

І все б нічого, але про цю ситуація якимось дивом дізналася моя свекруха. Оскільки зі мною вона зв’язку не мала, то вона розшукала номер телефону моєї хресної.

Подзвонила вона до неї, і почала качати свої права. Що вона не дозволяє нічого продавати. Що насправді цю цеглу ми купили за її гроші, і вона повинна всім керувати.

– Колись я вибудую на цій ділянці хату для своїх онуків. Будуть мати такий від баби подарунок!

Мені коли хресна все розповіла, я ледь від злості не луснула.

І словом, ця людина не дає мені навіть в Польщі нормально жити.

Деякий час тому я познайомилася тут з Адамом. Він чудова людина. Власне така, яка потрібна для життя. Він мене любить, поважає, підтримує, а найголовніше, він краще відноситься до моїх дітей, за рідного батька.

Читайте також: Олексій сказав батькам, щоб декілька місяців на нашу фінансову допомогу не розраховували, та замість того, щоб підбадьорити сина, Ірина Олегівна сказала, що якби ми жили трохи економніше, то б таких казусів не було. Виявляється, ми повинні “обухівським” користуватися, а ми “жируємо пандою”

І ось свекруха і тут не дає мені спокою. Дзвонить до моїх батьків і родичів і каже, що дає мені останній шанс, щоб я повернулася до її сина. Що він мене пробачить і прийме назад.

Я не знаю, чим ця історія закінчиться. Але одне розумію, додому мені повертатися не варто…

Автор Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page