fbpx
Суспільство
День літнього сонцестояння 2018: що не можна робити і прикмети на 21 червня

Дізнайтеся про найважливіші свята і події 21 червня.

Сьогодні 172-й день року за Григоріанським календарем – до закінчення року залишилося 193 дня. Іменинники – Василь, Єфрем, Костянтин, Федір.

День сонячного сонцестояння – найдовший світловий день року, Міжнародний день скейтбордингу, в Гренландії відзначають Національний день.

День літнього сонцестояння 21 червня 2018 року

Старі повір’я свідчать, що тільки в день літнього сонцестояння у людей є шанс змінити своє життя. Кажуть, що літнє сонцестояння має надзвичайну магічну силу, адже недарма сонцеворот так шанували язичники. Вони вірили, що в ніч перед сонцестоянням об’єднуються всі чотири стихії – вогонь, вода, земля і повітря.

Вважається, що в цей день потрібно загадувати найпотаємніші бажання, гадати на любов і зміни в житті. Уже до кінця року все повинно виповнитися.

Літнє сонцестояння відбувається в той момент, коли нахил осі обертання Землі в напрямку на Сонце приймає найменше значення. День сонцестояння ще називають солнцеворотом.

У 2018 році в Україні воно відбудеться 21 червня о 13.07 за київським часом. Тривалість найдовшого дня становить 17 годин і 33 хвилини.

Слов’яни знали, як використовувати “день входження бога Сонця в повну силу” для управління своєю долею, для підпорядкування сил природи і здійснення мрій.

День літнього сонцестояння у багатьох культур вважається успішним часом для укладення будь-яких союзів і угод, включаючи шлюбні.

Як вважали наші предки, в цей день Сонце вихлюпував багато позитивної енергії, яка забезпечувала захист і процвітання всім людям.

Щоб залучити гроші і успіх в вашу родину, підкладіть монети під двері. І дуже скоро помітите, як гроші почнуть з’являтися у вас самі по собі і в достатній кількості.

Читайте також: СПЕКА НЕ ВІДСТУПИТЬ, ПРОТЕ В ЧАСТИНІ УКРАЇНИ ДОЩИТИМЕ

День літнього сонцестояння 2018: що не можна робити

  • У День літнього сонцестояння краще уникати негативних емоцій, не сваритися і не кричати, не вдаватися до смутку.
  • День літнього сонцестояння вважали вдалим днем ​​для весілля. Однак зараз весілля в цей день не святкують, адже 21 червня припадає на пост.

Свято 21 червня: прикмети дня

  • Одягнутися “в сонячну” річ – підійде будь-яка деталь гардеробу жовтого кольору, золоту прикрасу, яскравий аксесуар.
  • День літнього сонцестояння – відмінний час, щоб зайнятися творчістю заради задоволення. Так можна отримати натхнення на довгий час. Головне – не результат, а насолода процесом.
  • Дозвольте себе зануритися в свої почуття і прийняти їх.
  • День літнього сонцестояння відмінно підходить для того, щоб звільнитися від негативу і відпустити негативні установки.
  • Вважається, що в цей день відкриті двері між світами, а дерева і рослини можуть говорити. Тому буде відмінно сходити на природу.

Важливі події в історії 21 червня

1893 рік – на виставці в Чикаго з’явилося перше в світі колесо огляду ( “чортове колесо”).

У 1913 рік – 18-річна американка Джорджія Бродуік стала першою жінкою, яка здійснила стрибок з парашутом з літака. Сталося це в небі над Лос-Анджелесом.

1948 рік – фірма грамзапису “Columbia Records” випустила на ринок довгограючі пластинки.

1971 рік – розкопуючи курган Товста Могила, український археолог Борис Мозолевський відкрив славнозвісну скіфську пектораль.

Хто народився 21 червня

У 1935 рік – Франсуаза Саган (Куаре), французька письменниця ( “Здрастуй, смутку”, “Чи любите ви Брамса?”).

У 1941 народився Валерій Золотухін, радянський актор театру і кіно ( “Бумбараш”, “Інтервенція”).

У 1955-му – Мішель Платіні, французький футболіст і тренер.

1962 рік – Віктор Цой, російський рок-музикант корейського походження, лідер культової рок-групи “Кіно”.

Джерело.

facebook