fbpx
Цікаве
День осіннього рівнодення: в цей унікальний час можна з легкістю залучити в свій дім щастя, кохання, удачу, благополуччя та душевний спокій. Підготуйтеся, астрологи добряче “попітніли”, щоб вам догодити!

День осіннього рівнодення: в цей унікальний час можна з легкістю залучити в свій дім щастя, кохання, удачу, благополуччя та душевний спокій. Підготуйтеся, астрологи добряче “попітніли”, щоб вам догодити!

Обряди в день осіннього рівнодення допоможуть залучити до вашого життя любов, благополуччя, здоров’я, кохання та красу.

23 вересня 2022 року настане день осіннього рівнодення – астрономічний початок осені. У цю дату день і ніч триватимуть однаково, а вже наступного дня ніч стане трохи довшою. Поступово день буде зменшуватись.

Осіннє рівнодення з давніх-давен вважалося особливою датою. За підрахунками астроекспертів, цей день підходить для підбивання підсумків і виправлення помилок.

День осіннього рівнодення: любовні обряди

Цей день вважається вдалим для пошуку кохання. Самотні люди в цю дату можуть провести ритуал для пошуку половинки. Для цього в ліжко потрібно покласти ще одну подушку і ковдру, а у ванній в стакан із зубною щіткою поставити ще одну.

День осіннього рівнодення: ритуали з вогнем

Вогонь здавна вважається особливою стихією осені. Наші предки вірили, що багаття, запалене в цей день, має особливу енергію. Щоб залишити позаду все погане у вашому житті, запишіть на листок те, що вас турбує, і спаліть його. Тоді вогонь дня рівнодення займе все це з собою.

Обряд на молодість і красу

Особливою силою також наділяли воду. З самого ранку після пробудження прийміть душ. Протягом дня частіше вмивайтеся. У цей день вода наділяє людей силою, а жінкам приносить дівочу красу. Особливо корисно буде вмитися водою з колодязя або природного джерела.

Обрядова їжа на день рівнодення

Доброю прикметою вважається приготування пирогів з капустою і ягодами і запечених яблук. Ці страви не тільки смачні, але і символізують багатство осені. Такими ласощами варто пригостити гостей і рідних. Пиріг повинен бути круглим, з пісочного тіста. Начинка з м’яса і цибулі привертає кар’єрний ріст, з капусти – гроші, а з горобини або калини – любов.

Обряд оновлення в день осіннього рівнодення

День осіннього рівнодення – це день оновлення і початку нового життя. Позбавтеся старих і зламаних речей, винесіть з дому непотрібний одяг. Відпустіть всі старі образи. Не ображайтеся на близьких і не ображайте їх самі. Це прекрасна пора для нових придбань і покупок.

Нехай вам щастить!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua