fbpx
Цікаве
День святого Валентина: найсильніші любовні ритуали і обряди

14 лютого в Україні відзначають популярне свято любові – День святого Валентина. У різних країнах світу вірять, що ворожіння і любовні ритуали на День святого Валентина мають особливу силу, тому прийшов час це перевірити. Джерело

День святого Валентина: ритуал любові

Для виконання цього ритуалу потрібно поставити перед собою заздалегідь підготовлений флакончик ваших улюблених парфумів або туалетної води. Флакон з духами потрібно ніжно, з любов’ю, погладжувати.

Ви повинні відчути енергію, яка почне поколювати в ваших пальцях або долонях. Впевнено і твердо слід вимовити: ” Любов завжди зі мною! “.

Після цього ваші духи “заряджені”, і коли ви будете ними користуватися, енергетика любові, що виходить від вас, збільшить Ваші шанси зустріти другу половинку.

День святого Валентина: обряд краси

Доторкнувшись до очей, необхідно вголос сказати, якими Ви хочете їх бачити, наприклад, радісними, сяючими. Те ж саме виконайте зі своїм волоссям, наприклад, бажаючи їм пухнастості, шовковистості, довжини. Доторкнувшись до грудей, побажайте своєму серцю радіти любові і кожному прожитому дню.

Кожної частини вашого тіла, яку ви хочете змінити зовні або внутрішньо, також побажайте змін. При цьому говорите позитивно, без використання частки “не”.

День святого Валентина: ритуал для дітей

Якщо ви хочете мати дітей, а їх у вас немає, або ж ви просто-напросто хочете уберегти своїх дітей від неприємностей, а також якщо ви хочете любити і бути коханими.

Тоді в день 14 лютого, взявши невеликий букет (бажано лісових) квітів і кинувши його у відкритий водойму, скажіть вголос або подумки своє прохання, звертаючись від щирого серця, від усього свого серця до Святого Валентина.

Читайте також: Цей торт не тільки дуже красивий у розрізі, а й смачний, ситний. Для великої гостини – те, що треба!

День святого Валентина: ритуал на любов

Проводиться ритуал в один з двох днів: або 13, або 14 лютого.

Що дарувати в День закоханих: поради експертів:

Для виконання ритуалу вам буде потрібно:

  • 1 червона або рожева свічка;
  • рожеве ефірне масло або ж сіль, або піна для ванни, але обов’язково з ароматом троянди;
  • троянди (квіти, без стебла);
  • мило з ароматом троянди;
  • червоне вино.

Для початку вам потрібно, стоячи в тазику, облити себе з голови до ніг підігрітим червоним вином, уявляючи, як йде все погане, негативне.

Вимовте вголос: ” Як вино змивається з мене, так і з мого життя йде … “, наприклад, хвороби, втрати, горе.

Далі, наповніть ванну водою, запаліть перед дзеркалом свічку, додайте у ванну піну (або сіль, або масло. – Ред.), Пелюстки троянди, вспеньте піну і уявіть собі, що ви ніхто інша, як сама богиня любові Венера.

І ввійшовши в воду, якої наповнена ваша ванна, ви повинні представити, що є найкрасивішою, найбажанішою, найулюбленішою.

День святого Валентина: змова на любов

Під час читання змови, зв’язати разом два шнурка двох черевик, одного – чоловічого, іншого – жіночого

” Зв’яжу разом шнурки двох черевик, одного – чоловічого, іншого – жіночого. Зв’яжу долі двох людей (ім’я) і (ім’я) разом. Нехай разом вони ходять і разом стоять, разом лежать і разом сидять, разом працюють і разом відпочивають, разом живуть і разом сплять. Визначено, зроблено, пов’язане, виконано “.

facebook