fbpx
життєві історії
Денис насправді мав нелегке життя, але це не завадило йому, у свої двадцять сім, придбати власне житло і  непоганий автомобіль. Андріяна ж жила в багатій сім’ї, тому коли мій брат попросив її руки, вона одразу стала питати про подальші їх умови проживання. – Це не мій рівень. В таких  умовах і в цьому районі я жити не збираюся, – строго відповіла наша невістка

Денис насправді мав нелегке життя, але це не завадило йому, у свої двадцять сім, придбати власне житло і  непоганий автомобіль. Андріяна ж жила в багатій сім’ї, тому коли мій брат попросив її руки, вона одразу стала питати про подальші їх умови проживання. – Це не мій рівень. В таких  умовах і в цьому районі я жити не збираюся, – строго відповіла наша невістка.

***

Мій двоюрідний брат домагається всього в житті сам. У Дениса немає забезпечених батьків і високооплачуваної посади.

Але до своїх двадцяти семи років він придбав квартиру, нехай і не в кращому районі міста, і купив непоганий автомобіль.

Ось уже рік Денис зустрічається з дівчиною. Андріяна працює майстром манікюру в хорошому салоні, має власний автомобіль, живе з батьками.

Нещодавно пара вирішила, що їм пора з’їхатися. Денис запропонував жити в його квартирі. Але реакція вийшла несподівана:

– Це не мій рівень! Район далеко від роботи, старий будинок, незрозумілі сусіди! Вирішуй щось, давай квартиру будемо орендувати!

Відразу скажу, що місто у нас невелике, їхати з одного кінця на інший недовго. Район знаходиться не на відшибі, будинок старий, але, цілком, пристойний.

А до роботи Андріяна громадським транспортом може дістатися хвилин за 20, а на своєму автомобілі ще швидше. Денис задумався.

З одного боку, він розуміє, що орендувати квартиру, маючи власне житло це абсурд.

Та й в центральному районі житло все одно вийде дорожче, навіть якщо його квартиру здати. А з іншого боку, він закоханий у Андріяну і це, поки, переважає.

Андріяна при цьому оплачувати частину вартості квартири не планує. Тобто, платити за оренду буде повністю Денис.

Тоді ситуація здається ще більш абсурдною. Людина, у якої є житло, сплачує орендоване.

Ситуацію “розрулила” мама Андріяни.

– Діти, чого ви тягнете, розписуйтеся, квартиру продавайте і беріть іпотеку.

А що, добре придумано! Пара купить двокімнатну квартиру в центральному районі, приблизно 60 відсотків вартості перекриють квартирою Дениса, а решта 40 візьмуть в іпотеку.

А якщо розлучаться, то квартиру навпіл.

І хіба це справедливо?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page