fbpx
життєві історії
Денис поїхав до батьків на деякий час, щоб підтримати батька, який занедужав. Я тоді при надії ще була. Надіялась, він хоч на виписку приїде. Та не судилося. Нашій Єві скоро рочок виповниться, а рідний батько її тільки на світлинах бачив. А коли я попросила вже нарешті повернутися, бо нам важко, то свекор зі свекрухою “заспівали”. – Ти черства людина. Він же до батька хворого поїхав, а не до жінки!

Денис поїхав до батьків на деякий час, щоб підтримати батька, який занедужав. Я тоді при надії ще була. Надіялась, він хоч на виписку приїде. Та не судилося. Нашій Єві скоро рочок виповниться, а рідний батько її тільки на світлинах бачив. А коли я попросила вже нарешті повернутися, бо нам важко, то свекор зі свекрухою “заспівали”. – Ти черства людина. Він же до батька хворого поїхав, а не до жінки!

Таня і Денис почали зустрічатися ще в університеті, а через кілька років хлопець зробив їй пропозицію. Якщо батьки Тані знали зятя, то зі своєю свекрухою дівчина познайомилася вже на весіллі. Вона знала, що сім’я у нього багатодітна, небагата, подачок від них годі й чекати.

Дівчині дісталася квартира в спадок від бабусі, тому житлове питання її особливо не хвилювало. Оскільки після навчання молодята відразу влаштувалися на роботу, вирішили назбирати грошей на ремонт. На весілля витрачатися не планували, адже Таня дізналася про свій цікавий стан, і їм потрібно було думати зовсім про інше.

Після торжества молоде подружжя планувало на відпочинок відправитися, але не здійснилося.

– Тато зліг, треба до матері їхати, вона одна з братами і бізнесом не впорається. Треба ж батька на ноги піднімати, – заявив Денис.

Свекруха плакала в слухавку і просила терміново приїхати. Вона боялася втратити бізнес, адже чоловік б їй цього не пробачив. Прогорить бізнес – за що молодших дітей вчити? Де брати гроші на реабілітацію і лікування глави сімейства?

– Мама Дениса завжди була домогосподаркою, займалася побутом і дітьми. Коли у свекра справи йшли добре, вона по салонах краси бігала. Свекор радів, що дружина омолоджується. У бізнес вона ніколи не вникала, тому вони і жили небагато, все вона на себе витрачала, марнотратна панянка, – каже Таня.

Стало ясно, що Денису треба на кілька місяців поїхати в рідне місто.

– Ми порахували, що до народження дочки він вже повернеться додому. Свекор ж не дуже старий, повинен швидко на ноги встати, – розповідає дівчина.

Денис кинув роботу і виїхав до батьків. Таня залишилася на забезпеченні мами і тата. Батько допоміг ремонт зробити в квартирі, все необхідне для онука купив, а мама допомагала дочці з побутовими клопотами.

– Не переживай у нас все під контролем, бізнес вирулив, скоро повернуся, – втішав Денис дружину по телефону.

– Ми часто розмовляли з ним по телефону. Я навіть заспокоїлася трохи, адже Денис обіцяв, що приїде не з порожніми кишенями. Навіть про машину заїкнувся, – згадує Таня.

Дата народження дитинки була все ближче і ближче, але Денис додому не поспішав.

– Мама моя запропонувала, щоб я до чоловіка поїхала, але Денис відмовився. Мовляв, де ми будемо жити, навіщо тобі на батька хворого дивитися. Загалом, знаходив мільйон відмазок, – зітхає дівчина.

Денис до появи на світ дитинки не повернувся. Він захоплювався лише по телефону, а ніяких дій не робив – навіть букет дружині не відправив на честь виписки. Таня вирішила пожити перший час у батьків, щоб не кукувати одній в квартирі.

– Я ж навіть за хлібом сходити не зможу. Денис тільки фотографії переглядав і про любов говорив, а толку мені з того? Він сам не приїжджав і грошей не слав, – скаржиться Таня.

Батько Тані махнув на зятя рукою, коли він дружині з донькою десять тисяч прислав. А через три місяці ще десятку. Навіть харчування і памперсів на ці гроші не купити! Він відправив дочку до РАЦСу, щоб на розлучення подавала, та й ще аліменти вимагала.

– Чого ти від нього хочеш? Сім’ю ж не кинув! Він турботливий, не залишив нас у біді. А тобі складно кілька місяців перетерпіти? – налетіла свекруха на Таню.

– Свій борг Денис не перед тією родиною виконує. Ми, виявляється, для нього ніхто. Я не повинна терпіти чоловіка, якому плювати на свою дочку. Їй скоро рік, а він ще жодного разу її не бачив. Якби не мої батьки, за що я б жила? За дитячі виплати? – захистила себе дівчина.

– Ах, ти така-сяка! Наліво захотіла? – закричав у слухавку свекор.

– Тепер я чекаю розлучення. Від спільних знайомих дізнаюся, яка я погана. Свою квартиру здам квартирантам, так як жити планую у батьків. Аліменти з чоловіка здерти не вийде, оскільки він офіційно не працевлаштований, – ділиться своєю проблемою молода мама.

Ось така дивна ситуація…

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page