fbpx

Денис з головою поринув у роботу і намагався майже не з’являтися вдома, там йому все нагадувало про колишню дружину Людмилу. – Денисе, вибач, що звертаюся до тебе, але у мене немає іншого виходу! – Що сталося, Людо? – Мій, син серйозно хворий, допомогти можеш тільки ти, я знаю, що у сина така ж група, як і у тебе, ти можеш підійти!

Денис з головою поринув у роботу і намагався майже не з’являтися вдома, там йому все нагадувало про колишню дружину. Про Людмилу…

Денис був одружений, розлучився чотири роки тому і покищо  так і не зустрів жінку, з якою хотів би пов’язати своє життя. Близькі переживали, адже Денису виповнилося 35 років, та він не поспішав, хотів знову зустріти справжнє кохання.

Денис і Люда зустрілися, коли хлопцю було 24 роки, через рік вони одружилися, але сімейне життя не склалося, Люда почала йому зраджувати, а потім заявила:

– Денисе, нам краще розлучитися, я зустріла іншого чоловіка, я чекаю від нього дитину!

Денис був розбитий і спустошений, він дуже кохав Люду, а вона його зрадила, Дкенис переживав все це два роки, але змінити вже ні чого не можна.

Денис з головою поринув у роботу і намагався майже не з’являтися вдома, там йому все нагадувало про колишню дружину, про їхнє сімейне недовге щастя.

Так минуло чотири роки, і раптом зовсім несподівано з’явилася Люда, вона прийшла на роботу до Дениса і почала розмову:

– Денисе, вибач, що звертаюся до тебе, але у мене немає іншого виходу!

– Що сталося, Людо?

-Мій, син серйозно хворий, допомогти можеш тільки ти, я знаю, що у сина така ж група, як і у тебе, ти можеш підійти!

– Пробач, а чоловік твій де? Чому він не може?

– Ми з ним розлучилися, він поїхав в невідомому напрямку! Ти допоможеш моєму синові чи ні?

– Звичайно, допоможу, куди під’їхати?

Людмила все пояснила, і наступного ранку Денис вже був в лікарні. Він побачив хлопчика, який неймовірно був схожий на Люду, наче її зменшена копія. Денис просидів з ними майже до вечора, син Людмили йому дуже сподобався: дитині всього три роки, а він вже такий тямущий і розумний! Хлопчик розповідав Денису, що коли виросте, стане лікарем і буде допомагати маленьким діткам, що б вони ніколи, зовсім ніколи не хворіли.

Наступного дня, після отриманих результатів, Денису зателефонували з лікарні і повідомили:

– Ви підходите і можете допомогти дитині, звичайно, ви підходите не ідеально, але часу зовсім немає, потрібно спробувати, мати дитини згодна!

Денис одразу приїхав в лікарню і його почали готувати до процедури преливання.

Все пройшло добре, Денис отямився через годину, малюк прокинувся через три години, але ще мав пройти час, щоб переконатися в успішності. Минув тиждень і стало ясно, що все добре, хлопчик одужував і відчував себе добре, Денис приїжджав до нього щодня.

…Минуло три роки. Ще тоді, після лікарні, Людмила з сином переїхали до Дениса, він не зміг їх  просто так відпустити, кохає він досі Людмилу і до малюка Назарчика душею прикипів. Хлопчик росте і вважає Дениса своїм татом, а рік тому у нього народилася сестричка. Людмила навчилася цінувати те, що має, після того випробування, яке їм всім довелося пройти, вона змінилася внутрішньо, усвідомила, що крім Дениса їй більше ніхто і ніколи не буде потрібен, що її чоловік – найкращий у світі. І тепер  тепер їхня сім’я щаслива.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page