fbpx

Денис зателефонував мені, щоб спитати, як готувати відбивні і варити супчик, бо Наталя, бачте, образилась на нього, що він відмовив їй в покупці дублянки. Я як це почула, давай їй дзвонити, але виявилося, що Наталя заблокувала мій номер. Вона в нас сама знаюча і сама розумна і їй нічиї поради не потрібні. Зі свого боку мені шкода мого братика, що в нього така сім’я. Він у мене добряга і трудоголік. Та Наталка не цінує в ньому ці якості

Мої батьки нас з братом виховали в великій любові, ще з самого малечку прив’язали нам дружні стосунки, які тепер нам завжди в нагоді, адже зі своїм братом Денисом я завжди маю про що поговорити.

А оскільки я, як старша за Дениса на чотири роки, то я завжди хочу піклуватись і допомагати йому, чим тільки можу.

На сьогоднішній день мій брат, дорослий мужчина. В якого є вже своя сім’я, дружина Наталка і двоє чудових синочків.

Мої племінники Назарко і Дмитрик вже школярі. Назарко навчається в п’ятому класі а Дмитрик у третьому. Хлопці, розумні, жваві, та єдине мене турбує, що Наталка не водить їх на жоден гурток.

Наприклад у Назарка, як і в його батька, є гарні навики до малювання. Їх би тільки розвивати. Та братова далеко не згідна зі мною.

Її відповідь мене просто дратує, вона вважає, що то марна трата грошей. Краще більше м’яса додому купить, адже це хлопи і їх потрібно ситно годувати.

Дмитрик з дитинства захоплюється м’ячем, він такий активний і непосидючий. На місці Наталі я б записала його на футбол, адже там і енергію збуде і отримає задоволення від гри.

Та це марна справа. Бо коли розмовляю про це з братом, то він мені пояснює, що немає впливу на дружину. У тої такий характер, що її важко переконати.

А ще тільки мій брат намагається про щось важливе поговорити з Наталею, а це перечить її переконанням, в домі зчиняється велика буря, яка призводить до того, що Наталя ні з ким не розмовляє і не готує їм їсти.

Так було і вчора, Денис зателефонував мені, щоб спитати, як готувати відбивні і варити супчик, бо Наталя, бачте, образилась на нього, що він відмовив їй в покупці дублянки.

З цього моменту я не одноразово бралась за телефон і набирала Наталку, щоб поговорити, та вона вже давно заблокувала мій номер.

Вона в нас сама знаюча і сама розумна і їй нічиї поради не потрібні. Зі свого боку мені шкода мого братика, що в нього така сім’я.

Він у мене добряга і трудоголік. Та Наталка не цінує в ньому ці якості.

Гостей моя братова не любить, до нас навідується два рази в рік на Різдво і Пасху.

Тай тоді ми її не чіпаємо, щоб не зіпсувати свято. Чим допомогти братику я вже й не знаю…

Та чи реально взагалі донести до Наталки, що вона не права і що їй потрібно змінюватись заради сім’ї і синочків, які підростають і беруть приклад сім’ї від своїх батьків.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page