fbpx
життєві історії
Десь через місяць після нашого з Богданом весілля в квартиру “влетіла” свекруха. Галина Юріївна себе дуже дивно поводила. Стала мені озвучувати всі цифри за весілля. – Ти знаєш, що мій син заради тебе в кредити вліз? Ось скажи мені, тобі так сильно хотілося цього лімузину? Ну добре автівка, а гостей навіщо так багато напросили? – Після її від’їзду я зателефонувала чоловіку. Розмова була нелегкою

Десь через місяць після нашого з Богданом весілля в квартиру “влетіла” свекруха. Галина Юріївна себе дуже дивно поводила. Стала мені озвучувати всі цифри за весілля. – Ти знаєш, що мій син заради тебе в кредити вліз? Ось скажи мені, тобі так сильно хотілося цього лімузину? Ну добре автівка, а гостей навіщо так багато напросили? – Після її від’їзду я зателефонувала чоловіку. Розмова була нелегкою.

Рік тому я вийшла заміж. До цього ми зустрічалися з Богданом близько трьох років, тож у своєму виборі я не сумнівалася. У нас чудові стосунки, чого й усім бажаю. Але моя свекруха ще той подарунок.

Галина Юріївна була прекрасною жінкою, шанобливо ставилася до мене, але все закінчилося після весілля.

Богдан працює звичайним менеджером з продажу, я ще навчаюсь. Я не розраховувала на розкішне весілля, думала, зробимо невелику вечірку. Грошей на таку урочистість нам би вистачило, адже я завжди відкладала, як і мій чоловік. Богдан погоджувався зі мною, він теж не планував витрачати всі кошти.

Але коли дійшло до перших витрат, він заявив:

— Все буде у ресторані та на найвищому рівні. Клич усіх родичів, щоб більше надарували грошей!

Весілля пролетіло повз мене, як фанера над Парижем. Було дуже багато гостей – близько 100. Мені здавалося, що всі задоволені, але поступово свекруха почала демонструвати свій негатив. Лише після весілля я дізналася, що для організації свята свекруха оформила кредит на величезну суму. Нам подарували не так вже й багато. Я спочатку не переживала, адже чоловік сказав, що це його турботи.

Якось Галина Юріївна приїхала і почала мене на мене тиснути. Вона вигукувала на всю квартиру:

– Богдан по вуха у кредитах через тебе. Хотіла сукню дорогу, автівку модну, гостей багато.

Я злякалася після таких заявок. Після того, як виговорилася Галина Юріївна пішла, і я зателефонувала до чоловіка. “Розмова” була ще та. Свекруха розраховувала, що подаровані гроші перекриють кредит, і вона зможе взяти іпотеку для молодшої дочки, але, на жаль. Богдан сказав мені, що це була виключно ініціатива матері, він не наполягав на пишному весіллі. Свекруха хотіла випендритися перед подругами і одружити сина по-багатому.

Незабаром її візити із подібними розмовами стали регулярними. Вона чатувала на мене під під’їздом, надсилала повідомлення, налаштовувала інших родичів проти мене.

Поясніть, у чому моя вина? Я ж не хотіла таке пишне весілля. Я навіть не знала, яка буде автівка, і які ціни в ресторані. А сукню я купувала за власні гроші.

Як мені позбутися тепер цих претензій?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!