fbpx
життєві історії
Десь через пару тижнів, після того, як мама поїхала до Андрія, мого брата, в Німеччину, він мені зателефонував, і попросив зробити в її квартирі невеличкі зміни. – Хочу мамі зробити сюрприз. Вона повернеться в Україну, а дома краса. – Я була не проти. До того ж, брат там має хорошу роботу, може розщедритись трохи. Тому ми з чоловіком приступили до виконання завдання. І ось недавно мама повернулася. Моєму розчарування немає меж. І треба було так вляпатись

Десь через пару тижнів, після того, як мама поїхала до Андрія, мого брата, в Німеччину, він мені зателефонував, і попросив зробити в її квартирі невеличкі зміни. – Хочу мамі зробити сюрприз. Вона повернеться в Україну, а дома краса. – Я була не проти. До того ж, брат там має хорошу роботу, може розщедритись трохи. Тому ми з чоловіком приступили до виконання завдання. І ось недавно мама повернулася. Моєму розчарування немає меж. І треба було так вляпатись…

Мене звати Людмила, мені тридцять три роки. Я заміжня і у нас з Марком є шестирічний син Ілля.

У мене є старший брат. Андрій живе в іншій країні. Уже багато років назад він поїхав в Німеччину по роботі і там і залишився. Одружився, у нього вже двоє дітей.

Андрій там дуже добре влаштувався: він добре заробляє. Живе він зі своєю сім’єю в хорошій трикімнатній квартирі. А недавно він почав будувати собі дачу.

Наша мама недавно вийшла на пенсію і вирішила поїхати в гості до Андрія. Надовго – на цілих три місяці.

Поки мама була в гостях у брата, він мені зателефонував і попросив зробити ремонт в квартирі у нашої мами. Мовляв, він хоче зробити їй сюрприз і готовий все оплатити.

Андрій хотів, щоб я зробила ремонт у ванній і на кухні. На кухні треба було ще замінити і всі меблі.

П’ять років тому ми з чоловіком зробили невеликий ремонт в квартирі у мами: засклили балкон і поклеїли всюди нові шпалери. Все зроблено було за наші гроші.

Почати ремонт ми вирішили з ванної. Андрій перерахував гроші, ми з чоловіком купили все необхідне і найняли бригаду. Роботу бригада зробила добре і швидко. І нам з чоловіком, і брату результат їх роботи дуже сподобався.

Потім брат сказав, щоб я починала ремонт і в кухні. Він перерахував мені 100 тисяч. Але я відразу ж сказала йому, що цих грошей точно не вистачить: адже матеріали дуже дорогі, та й меблі – теж.

Брат сказав, що нашій мамі подобається мозаїка і ще вона хоче гарнітур куточком. А ось мийка повинна стояти в кутку і плита повинна бути вбудована. Я намагалася пояснити брату, що це дуже дорого. Але він сказав, щоб я не економила. Він все оплатить.

Ми з чоловіком частину роботи зробили самі – адже наймати працівників дуже дорого. Сина поки няньчила моя свекруха.
Ми вже все зробили і замовили меблі. Їх зробили, і треба було вже за них платити. А Андрій гроші чомусь не надсилав.

Довелося мені за все заплатити самій. Тими грошима, які я відкладала на “чорний день”.

Я кожен день телефонувала брату і просила його перевести мені гроші. Але він постійно годував мене словом “завтра”.

Потім приїхала наша мама. Ремонт у ванній кімнаті їй сподобався. А ось ремонт в кухні – ні. Вона не хотіла ніякої мозаїки – адже її важко мити. І мийка стояла не там, де вона хотіла.

Я не могла зрозуміти, що ж відбувається: адже зробила все так, як, за словами брата, хотіла наша мама. А тепер з’ясовується, що мама хотіла зовсім інше.

Я знову зателефонувала Андрію. А він сказав, що я зробила все не так, як він хотів і тому він мені гроші віддавати не буде. Я переслала йому всю нашу переписку і фотографії, але він все одно відмовляється повертати мені витрачені на ремонт гроші.
Мовляв, мамі ремонт не сподобався і тому він мені гроші повертати не буде.

Мама всім розповідає про те, який у неї чудовий син і погана дочка. Мені так прикро.

Через цей ремонту я дуже сильно полаялася зі своїм чоловіком: адже тепер про те, щоб поїхати кудись на відпочинок, можна забути.

Ось що б ви мені порадили в такій ситуації?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page