fbpx
Breaking News
Я вже розповіла про весілля всім своїм подружкам і родичам, попередила дружок, якого кольору сукні їм слід зшити. Мої батьки теж по серйозному готуються до святкування. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне тисячу питань
Ще раніше, мені попався в інтернеті цей незвичний рецепт налисничків. І ось, сьогодні, на масляну я таки їх приготувала. І ви знаєте, жалію, що не зробила цього раніше. Дуже смачно!
Я взагалі не розумію, навіщо він йому здався і чому винна весь час я. Таке відчуття, що йому нічого взагалі не потрібно, хоча до РАЦСу він мене повів, не я його потягла, і рішення народити дитину було спільним. А тепер я вічно в усьому винна
Мої батьки всім родичам та знайомим хвасталися, як вдало вийшла заміж їх дочка, а тим би лиш позаздрити. Та що там казати, я й сама колись думала, як же мені пощастило. У мене найкращий та найрозумніший чоловік на світі. Та все це закінчилось в один фатальний день
Як дізналася, що подарувала квартиру внучці, дочка перестала приходити
поради
Деякі квіти мають потужну енергетику, яка негативно впливає на мешканців будинку чи квартири. Ось, які кімнатні рослини приносять у дім нещастя і біду. Якщо у вас теж є такі квіти, негайно викиньте, щоб уникнути нещастя

Негайно викиньте ці квіти з кімнати! Вони приносять біду і нещастя. Деякі квіти мають потужну енергетику, яка негативно впливає на мешканців будинку чи квартири.

Ось, які кімнатні рослини приносять у дім нещастя і біду. Якщо у вас теж є такі квіти, негайно викиньте, щоб уникнути нещастя. Джерело

  • Плющ 

Не рекомендується тримати вдома цю рослину. Адже вона витягує з господарів будинку енергію. Крім цього, рослина негативно впливає на чоловіків – вони ведуть розгульне життя. Чоловік може й зовсім покинути будинок.

  • Монстера

Монстера відноситься до категорії ліан. Як відомо, всі квіти даної категорії дуже сильно висмоктують позитивну життєву енергію з людей. Вона приносить тільки нещастя.

  • Папороть

Це один з найбільш сильних енергетичних вампірів серед рослин. Вона не тільки позбавляє людину енергії, але і здоров’я, і радості. Позбавляючи від життєвих сил, папороть приносить у дім нещастя.

  • Щучий хвіст

Щучий хвіст – це народна назва, а серед досвідчених квітникарів рослину називають сансев’єрією.

Якщо уважно придивитися, то відразу стане зрозуміло, чому саме вона отримала таку назву, оскільки форма її листя дійсно нагадує хвіст риби.

Читайте також: Важлива молитва в день Трьох Святих, яку промовляють 12 лютого

Сансев’єрія користується величезною популярністю, її можна часто побачити на підвіконнях будинків. Насправді приносити її додому не варто.

Вона має дуже сильну руйнівну енергетику, яка спрямована на те, щоб зруйнувати сімейний добробут.

  • Калла

Ці квіти – красиві і крихкі, але також приносить в будинок смуток. нещастя і негатив. Експерти рекомендують відмовитися від такої краси заради власного спокою.

  • Диффенбахія

Листя Диффенбахії дає сік, який містить токсичні речовини і тому при попаданні соку в організм може спричинити отруєння.

Але це ще не все, і крім отруйного соку, вона здатна відібрати всю силу і здоров’я у людей, що живуть там, де знаходиться ця рослина.

Related Post

facebook