fbpx
життєві історії
Ділимо ще не куплену квартиру, чоловік і його батьки ображаються, а я вважаю, що я права. Я заміжня, донечці 1,5 року, живемо з чоловіком в однокімнатній квартирі, яку придбала моя мама. Так ось, зараз настав час міняти квартиру. У мене є гроші від продажу нежитлового приміщення, купленого до шлюбу, плюс продамо цю квартиру, в якій живемо. У чоловіка немає грошей, але його батьки готові нам допомогти

Ділимо ще не куплену квартиру, чоловік і його батьки ображаються, а я вважаю, що я права. 

Я заміжня, донечці 1,5 року, живемо з чоловіком в однокімнатній квартирі, яку придбала моя мама. Так ось, зараз настав час міняти квартиру. У мене є гроші від продажу нежитлового приміщення, купленого до шлюбу, плюс продамо цю квартиру, в якій живемо.

У чоловіка немає грошей на квартиру, але його батьки готові нам допомогти: продати свою трикімнатну, дати нам грошей і переїхати в двокімнатну квартиру. Так і наберемопотрібну суму, три мільйони.

Я чоловікові сказала, що в іпотеку влазити не хочеться, і, раз така ситуація, давай записуємо квартиру відразу на тебе, одна п’ята – мені, а чотири п’ятих – пропорційно вкладеним часткам. Він образився і не розмовляє зі мною, нібито я йому не довіряю і все таке. Справа в тому, що я юрист за освітою і знаю, які ситуації бувають в житті.

Прошу поради, чи правильно я міркую, або я дійсно якось принижую свого чоловіка такими розмовами? Він каже: «Я що, дурний, мало що трапиться, але я тебе ніколи з дитиною з квартири не виселю, краще сам піду, а ти тут убезпечити себе хочеш!». З моральної точки зору. можливо. я і не гарно роблю. але ж правильно, я в цьому переконана!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook