fbpx
життєві історії
Діточки допомогли мені, і я змогла змиритися із тою важкою для мене втратою. Все ніби було добре, та через деякий час помітила, що Андрій знову щось приховує. Влізла в телефон. Побачила дружнє листування з однією дамою. Я зателефонувала їй. Моєму здивуванню не було меж

Я опинилася в дуже важкій для мене ситуації. Одружені з Андрієм більше 10 років. До цього зустрічалися майже п’ять років. Любов і у мене і у нього. У цей час у мене були труднощі з моєю родиною. Він завжди був поруч. На даний момент у нас три чарівні доньки.

Коли старшій донечці було три роки, я завагітніла сином, ми дуже на нього чекали. Але як виявилося, в той час, як я завагітніла, Андрій став мені зраджувати. Я все дізналася. Були розмови, сльози. Але я намагалася не піднімати сильну бурю, через те що була при надії. Але стрес позначився, і на середині терміну я втратила дитинку.

В цей момент мені було так важко, я сподівалася, що Андрій одумається. Так, він ніби порвав з нею всі зв’язки, принаймні так він мені сказав. Через чотири місяці я знову носила під серцем дитя, і не одне… – трійня. Все було добре. Діти народилися. Але через декілька годин після народження, одна дівчинка стала ангеликом…

Діточки допомогли мені, і я змогла змиритися із тою важкою для мене втратою. Та через деякий час помітила, що Андрій знову щось приховує. Влізла в телефон. Побачила дружнє листування з однією дамою. Я зателефонувала їй. Та сказала, що друзі, і вона зустрічається з його другом. Не дуже повірила, але вирішила тримати ситуацію під контролем. Три місяці тому, знову листування, але вже іншого характеру, і його визнання їй у коханні. За 15 спільних років він ніколи не зізнавався мені в коханні.

Одного разу ми навіть всі разом зустрілися, щоб поговорити. Андрій відмовлявся, говорив, що між ними нічого немає, але Ірина не стала брехати. Тоді і сам Андрій зізнався.

Дома він мені казав, що не зможе без мене і дітей, але Ірину він по-справжньому покохав, як нікого і ніколи в житті. Ось така у нас ситуація. Поки живемо разом, але я в роздумах. Треба ж все обдумати, куди йти з дітками.

Ніколи б не подумала, що у мене буде таке важке життя…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – glamour

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook