fbpx
життєві історії
Діти недавно квартиру в новобудові купили. Я за них щаслива, бо так довго тулилися по орендованих. Тільки всі гроші, що лишилися, вони в ремонт кинули, а ось, щоб гарно облаштувати – не вистачило. Я якось пройшлась по своїй хрущовці, і подумала, було б не погано меблі поміняти. Дочка добре стоїть на ногах, нічого не станеться, як проспонсорує, а ці сину віддам. Уявляю їхнє щастя. Вже краще, ніж на матраці спати

Діти недавно купили квартиру. Всі ж гроші туди всунули, а тепер сплять на надувному матраці. Я якось пройшлась по своїй квартирі, і глянула, що мої меблі вже давно потрібно поміняти. Зателефонувала дочці, вона заміжня в своєму будинку живе, і не погано стоїть з чоловіком на ногах – сімейний бізнес. Кажу, може ти підкинеш грошенят, мені б ліжко і шафу купе купити.

Та погодилася, вона завжди про мене дбала, за що я їй щиро вдячна.

Свої ж старі меблі вирішила передарувати сину з невісткою. Я звичайно вже перемивати не буду, самі впораються. Мають ще дякую сказати, за такий щедрий подарунок.

Ірина фиркнула, як мою пропозицію почула! Моя мама, каже, ніколи б так не зробила зі своїми дітьми. Їй би і в голову не прийшло собі купувати нове, а мені віддати старий непотріб!

Я не скажу, що меблі в поганому стані. Так, не нові, але краще ніж на надувному спати. Тумби також досить добротні. Що хотіти? Та мені б то колись, як я була молода, таке запропонував хто, та я б руки-ноги цілувала. А та така, гостра на язик попалася. Все їй недогода.

Не хочете брати собі, то продайте на якомусь сайті, а за ці гроші купіть що хочете. Я ж то не буду тим займатися, не в тому я віці. Та й боюсь, чужих людей в хату пускати. Хто його знає, що в них там в голові.

Я їм даром віддаю хороші речі, а вони ще кривляться! З квартирою синові з дружиною дуже сильно допомогла теща. Продала свою дачу, витягла накопичення. Молоді теж вигребли у себе все, що було, до копійки. Замахнулися одразу на двокімнатну, щоб уже жити багато років в комфорті. Тепер місце є, навіть якщо дитина народиться, буде достатньо.

Грошей тільки вистачило впритул, на ремонт теща зайняла кругленьку суму у своєї сестри. – Ну це дурниця, згодом віддадуть з двох-трьох зарплат!

Я казала у сестри зайняти, але то все гонорове. Щось не поладили, і не хоче тепер Коля перед нею принижуватися, хоча я й наполягала.

Вони молоді, у них життя попереду… Прискладали б гроші, тай би поміняли ці меблі на нові. Не розумію їх і все.

А може невістка таки права? Що скажете?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook