fbpx
життєві історії
Дівчина навіть не моргнувши оком погодилася, хлопець з багатої сім’ї, перед нею відкривалося море можливостей. Вона навіть не замислюючись віднесла сина в дитячий будинок і в заяві написала «наpoдився не вчасно». Ми всі були в шoці від прочитаного

Працюючи в дитячому будинку, не втомлюєшся дивуватися людським вчинкам.

Цього разу до нас потрапив хлопчик – йому менше року. За матеріалами

Хороший, тямущий малюк і найголовніше – Здоровенький!

Наpoдився Ірогчик в молодій сім’ї, де мама і тато ще вчилися в університеті. Дитина ця не була запланована, а вaгітнiсть стала останнім каменем спотикання.

Хлопець будував кар’єру і дівчина не збиралася від нього відставати. У сім’ї стали раз у раз виникати конфлікти. А коли наpoдилася дитина, занурившись в побут і рутину, ніхто з подружжя і зовсім не хотів поступатися іншому і сім’я розпалася остаточно.

Але дивно інше. Дівчина зовсім не займалася дитиною і часто її залишала у подруги, щоб та наглядала за ним, сама ж активно влаштовувала особисте життя.

Читайте також:– НУ НЕ МОЖУ Я ЇСТИ КАШІ І БУЛЬЙОНЧИК, – ЗНИЗУЄ ПЛЕЧИМА СЕРГІЙ. – ТОБТО МОЖУ, АЛЕ МЕНІ ВІД НИХ НІ ЖАРКО, НІ ХОЛОДНО. НУ НЕ НАЇДАЮСЯ Я ТАК! Я ДУЖЕ РАДИЙ ЗА ТЕСТЯ, ЩО ЙОМУ ДОСИТЬ ЖМЕНЬКИ КРУПИ І ГІЛОЧКИ КРОПУ. МЕНІ – МАЛО! І Я НЕ РОЗУМІЮ, ЧОМУ Я НЕ МОЖУ СІСТИ І НОРМАЛЬНО ПОЇСТИ, БЕЗ ДОКІРЛИВИХ ПОГЛЯДІВ І ВАЖКИХ ЗІТХАНЬ. НУ НЕВЖЕ Я СОБІ НА ШМАТОК М’ЯСА НЕ ЗАРОБИВ?

Коли малюкові було півроку, дівчина зустріла чоловіка, який запропонував їй одружитися, але була одна умова, що чужа дитина йому не потрібна, він хоче свою. Дівчина навіть не моргнувши оком погодилася, хлопець з багатої сім’ї, перед нею відкривалося море можливостей. Вона навіть не замислюючись віднесла сина в дитячий будинок і в заяві написала «наpoдився не вчасно». Ми всі були в шoці від прочитаного.

До слова сказати, через рік вона хлопчика забрала назад, мабуть совість замучила. Та й чоловік незабаром після весілля з нею розлучився, підставивши її в якійсь спільній справі і до купи кинув їй у слід:

«Жінка, яка відмовилася від своєї дитини заради грошей, мені не потрібна!».

Ну що ж – справедливо! Втім добре, що все добре закінчується.

Кожен має право на помилку, але добре, що вистачає сміливості їх визнавати і виправляти.

Всім любові і всіх благ!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел