fbpx
Breaking News
На приготування гливок з часничком йде всього 15 хвилин на все про все. А які вони смачні! До картопельки, будь-якої каші чи просто як самостійна закуска. Ось спробуйте!
Молодик 25 січня – що потрібно обов’язково зробити сьогодні, щоб залучити в життя успіх і позитивні зміни. Скористайтеся нагодою!
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
життєві історії
Дівчинку покинув батько. Те, що вона сказала матері, має стати уроком для всіх

У житті дуже важливо вміти прощати, хоч це не завжди і легко. Джерело

Навіть найзапекліших ворогів можна і потрібно прощати, так як весь негатив, який людина накопичує в собі, виливається на нього самого і ні на кого більше.

Історія цієї дівчинки комусь здасться неможливою, але це насправді правда.

“Зараз моїй дочці 11 років. Вже у 7 років вона не бачила свого батька.

Коли доньці було 2 роки, він запитав у мене, чи можна відмовитися від батьківських прав і не платити нам аліментів. Я погодилася. Мені хотілося позбавити дитину від зайвих страждань.

Напевно, це невеликий внесок за відсутність болю і розчарування. Дочка прекрасно знала, хто її тато і чому він не з нами. Я не намагалася переконати дівчинку, що її батько – «капітан далекого плавання».

Читайте також: Якщо у дорослих дітей нічого не виходить в житті? Чому я маю їм допомагати?

Коли їй виповнилося 4, мій колишній чоловік раптово попросив про зустріч, сказавши що у нього виявили paк.

Ми з дочкою погодилися зустрітися з ним в парку. І хоча просив він про пару годин, в реальності йому вистачило двадцяти хвилин. А потім він, як у воду потонув.

А приблизно рік тому наш спільний знайомий повідомив, що у нього є інша сім’я і діти. Це ввело мене в ступор. Дочка все чула.

Ми звели розмову з ним нанівець і сіли в машину. Вона була така спокійна! Знаєте, що вона мені сказала?

«Мама, це ж добре! Тато нарешті навчився бути батьком. Я так рада за його дітей».

І це замість цілком законних образ, сліз і обурення. Замість всього того, що клекотіло всередині мене самої! Саме тоді, після слів моєї дочки, я зрозуміла, що ж таке прощення!”

Related Post