fbpx

Для Джамали створили образ “жeртви”: продюсер Євробачення коментує гучні скандали конкурсу

Присутність артистки на червоній доріжці навіть не обговорювали з її командою, передає Сегодня.

Деякі моменти під час проведення пісенного конкурсу Євробачення в Україні викликали гаряче обговорення. Один з них – нібито недопуск Джамали на червону доріжку відкриття конкурсу.

Ситуацію в інтерв’ю сайту “Сегодня” прояснив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

“Червона доріжка – це подія для промотування учасників Євробачення. Переможців попередніх років туди ніколи не запрошують. Такі канони конкурсу, які ввів Європейський мовний союз. Так, минулого року Монс Зелмерлєв, який “привіз” Євробачення до Швеції, був на червоній доріжці, але – він там працював саме ведучим. Цього року присутність Джамали, як ведучої, на червоній доріжці навіть не обговорювали з її командою.

Читайте також: Ще одному російському гурту заборонили в’їжджати в Україну

Узгодили виступ Джамали на церемонії відкриття, яке й відбулося. Також Джамала цього року виступала тричі під час півфіналів та фіналу Євробачення. Мені дуже шкода, що на якомусь етапі команда почала будувати їй образ жepтви. Це – помилкова тактика. Джамала – переможець і великий артист”.

Також Грицак прокоментував суд у справі Віталія Седюка, який оголив сідниці під час виступу Джамали в фіналі Євробачення-2017.

“Седюк призначили штраф у 500 неоподатковуваних мінімумів, – продовжує він. – Чи вважаєте це рішення справедливим? Хто відповідальний за його скандальну витівку? Так постановив суд. Я не маю повноважень коментувати це рішення. Ми провели де-факто кілька засідань комісії з розслідування цього інциденту, вивчили і проаналізували відео матеріали з Віталієм Седюком. Ми обов’язково назвемо винних у ситуації, що склалася.

Читайте також: Дженніфер Лоуренс заговорила про рoман із старшим за себе на 22 роки режисером

Проте, в результаті реформування НГТУ (Національна громадська телерадіокомпанія України), а також змін в керівництві, розпорядження про службове розслідування ще не зареєстровано. І це питання, на жаль, залежить не від мене або Дирекції Євробачення, а від вищого керівництва НГТУ. Як тільки завершиться процедура реєстрації комісії з розслідування, ми знову зможемо продовжити роботу і згодом оголосити остаточні результати”.

You cannot copy content of this page