fbpx
життєві історії
Для Ірини це було чути найважче. Вона ж розуміла, про якого чоловіка йдеться – про її Ореста. Вона дочекалася, коли він повернеться з роботи і запитала його прямо про відносини з Ольгою. Він не став заперечувати, але повідомив, що з сім’ї йти не збирається. Така відповідь ще більше її розлютила

Молоде подружжя довгий час мріяло про дитину і коли нарешті дружина завагітніла, їх щастю не було меж. Вони з нетерпінням чекали появи на світ свою донечку і навіть домовилися разом поїхати в пологовий будинок. Для жінки – це була б відмінна моральна підтримка, а для чоловіка можливість побачити свою дитину в перші хвилини її життя.

Але було в їх відносинах дещо незвичайне. Орест дуже давно підтримував стосунки з однією зі своїх однокласниць. Просто дружні відносини, хоча раніше між ними був швидкоплинний роман. Але зараз однокласниця просто подруга і вона навіть змогла подружитися з дружиною.

У них склалися дуже довірчі відносини і Ольга могла подзвонити в будь-який час, якщо їй потрібна була допомога.

Так і сталося. Одного разу вночі, коли Ірина вже була на останньому місяці вагітності зателефонувала Оля і повідомила, що її брат потрапив у халепу. Терміново потрібна була допомога. І Ірина відпустила Ореста – гріх не допомогти подрузі. Він зібрався швидко і поїхав до лікарні. Ірина залишилася чекати його вдома.

Але несподівано дружині стало дуже погано і вона відчула, що ось-ось має все початись. Вона стала надзвонювати Оресту, але він не брав слухавку. Вона подзвонила знову, але він так і не відповів. Довелося просити батьків, щоб відвезли її до пологового будинку.

Ірину швидко доставили до пологового будинку і її відвезли народжувати. А її батько в цей час намагався додзвонитися до свого зятя. Через годину Орест все ж відповів і дізнався, що дружина народжує. Правда в пологовий будинок він не дуже поспішав і приїхав тільки через кілька годин.

Дружина в цей час вже народила і її відправили в палату. Коли вона дізналася від батька, що чоловікові повідомили про те, що вона народжує ще 5 годин тому, а він так і не приїхав на той час – була дуже обурена. І коли молодий батько все ж з’явився в лікарні, дружина не дозволила йому побачитися з дочкою. Їй хотілося провчити Ореста за таке безладне відношення.

Але жінка була в гніві і перший раз побачити дочку чоловікові дозволила тільки, коли їх виписали з лікарні і вони приїхали додому.

А ось вже вдома дружину стали терзати різні сумніви. Вона відчувала щось недобре, але не могла зрозуміти що саме. В один прекрасний день вона чомусь вирішила зателефонувати братові Ольги, який потрапив в цю халепу і запитати про його самопочуття.

І цей дзвінок кардинально змінив життя Ірини. Коли вона набирала номер телефону, то навіть не підозрювала, що почує.

Брат Ольги відповів що з ним все в порядку і між іншим обмовився, що його сестра зараз у відносинах з одруженим чоловіком, який буквально днями став батьком. Він похвалився, що Оля скоро вийде заміж, так як її коханець планує розлучитися з дружиною. І що дитина його не зупинить.

Для Ірини це було чути найважче. Вона ж розуміла, про якого чоловіка йдеться – про її Ореста.

Вона дочекалася, коли він повернеться з роботи і запитала його прямо про відносини з Ольгою. Він не став заперечувати, але повідомив, що з сім’ї йти не збирається.

Така відповідь ще більше її розлютила. Він не заперечував зраду і сподівався, що вона повинна його пробачити. А що ж тут такого? Ну звичайно.

Ірина була просто пригнічена і в той же момент зрозуміла, чому вона так образилася на чоловіка і не показала йому дочку в пологовому будинку. Вона вже тоді підсвідомо відчувала, що все погано. А зараз після визнання Ореста – їй було ще гірше.

Того вечора вона промовчала і пішла спати без зайвих слів. А на наступний ранок зібрала свої речі, взяла дитину і переїхала жити до батьків. Також в той же день вона подала на розлучення.

Життя дуже складна штука і іноді підносить неприємні сюрпризи, головне робити правильні висновки і йти далі, як це і зробила наша героїня. Вона залишилася без чоловіка з немовлям на руках, але не втратила головного – почуття власної гідності.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – superstyler

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook