fbpx

Дмитро Монатик скасовує всі концерти “до припинення злочинних військових дій російської влади”

Музикант Дмитро Монатик скасовує всі свої заплановані виступи через військові дії, які робить Росія щодо України.

Український співак та продюсер Дмитро Монатик, який раніше звернувся до російських колег з проханнями припинити таке відношення до українських дітей, заявив про відміну своїх концертів.

У своєму Instsgram -аккаунте Монатик повідомив, що через події в Україні його команда вирішила перенести всі виступи артиста до мирних часів. Артист упевнений, що зараз не вдалий момент для запальних шоу.

,,В Україні є повномасштабна війна. Гинуть наші люди, діти, руйнуються наші міста. Всі концертні шоу MONATIK, заплановані раніше (Прибалтика, Туреччина, Казахстан, Єгипет), переносяться до припинення злочинних військових дій російської влади на території суверенної України. Віримо, що незабаром ми побачимось у мирний час”, – написав виконавець.

Нагадаємо, то раніше Дмитро Монатик записав відеозвернення англійською мовою , в якому закликав увесь світ стати на бік України та допомогти українцям припинити війну.

Ми віримо, що спільні зусилля зроблять свою справу і незабаром ми святкуватимемо перемогу, адже за нами, правда, ми – на своїй землі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page