fbpx
Цікаве
Дмитро Пожодух з карпатського села Космач – дослідник мольфарів і травників, колишній війт села. Чоловік, спираючись на свої глибокі знання природи й слів віщунів, сам зробив прогноз миру в Україні після розпаду ерефії – досить цікаве бачення

Дмитро Пожодух з карпатського села Космач – дослідник мольфарів і травників, колишній війт села. Чоловік, спираючись на свої глибокі знання природи й слів віщунів, сам зробив прогноз миру в Україні після розпаду ерефії.

Я не політик, – говорить пан Дмитро, але я собі думаю, що поки буде існувати Росія як держава, хто б нею не керував – нічого не зміниться. Тому що впродовж століть росія знищувала українців, мільйони українців втратили все життя.

І разом з тим така історія. Нам допомагає цілий світ, але водночас нам наказують: ви на російську територію не стріляйте. Тобто їм можна нашу державу знищувати, руйнувати, а нам – ні.

І я вважаю, що ООН не дотримується свого статуту і вони спокійно це все споглядають.

Світ позбавлений гуманності, якоїсь доброти, світ живе на злі і це ще не скоро закінчиться.

Подивіться, скільки знищено міст і сіл, людей. Що буде далі? Побачимо. Але це не залежить від українців, бо українські всі патріоти пішли на фронт і ми ще не бачимо навіть, скільки ми втратили своїх людей.

Гріх так казати, але тим, що полягли, вже якось легше, а ті люди, що лишилися з вадами й наслідками війни – на них ще поки що звертають увагу волонтери, церковні, благодійні громади.

А як це все закінчиться, я переконаний, що наша держава скоро забуде про це… Бо наша держава не дбає і не думає про людей, тому ми таке маємо.

Я бачив не раз, як проходять вибори, сам брав участь… Немає чесності й доброти між людьми. Немає милосердя й любові. Люди відвернулися від добра, над всіма нами запанувало зло.

Україна перемагає за рахунок армії, а інші в цей час вельможі гуляють.

Як все припиниться? Я вважаю, що поки війська рф будуть в Україні, поки нема потреби вести ніякі перемовини з ними. Ні з ким не вести переговори.

Звісно, світу цікавіше вести справу з однією Росією, ніж з усіма тими країнами, які утворяться після неї, так само як навіть в Америці свого часу деякі виступали за збереження СРСР.

Але союз розпався – і рф розпадеться.

Колись давно старі люди казали, що такий час настане. І думаю, як би вони не приховували, це таки третя світова. Раз Білорусія віддала всі свої бази Росії, то це вже дві великі країни проти України. А якщо взяти Іран, який допомагає рф – то вже три держави.

НАТО наш союзник. Але й вони дивляться, спостерігають. Не дарма до останнього будували з рф газопровід.

Але українці виживуть і без світла, і під ракетами. Українці – народ терпеливий і могутній! Ми як той лист подорожника – чим більше на нього наступаєш, тим більше він піднімається угору!

Джерело – Ютуб-канал «Гуцулендія»

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page