fbpx
життєві історії
Дмитро сам запропонував жити “приходящим” життям, оскільки, що у нього, що у мене, вже був досвід подружніх відносин. Дмитро був одружений двічі, і має від кожної дружини по дитині. Мене хватило на одне розлучення, тому також не маю бажання, ще раз ставати на “рушник щастя”. Ми зустрічалися, гуляли, і розходились по домівках. Та недавно Дмитро змінив своє рішення

Дмитро сам запропонував жити “приходящим” життям, оскільки, що у нього, що у мене, вже був досвід подружніх відносин. Дмитро був одружений двічі, і має від кожної дружини по дитині. Мене хватило на одне розлучення, тому також не маю бажання, ще раз ставати на “рушник щастя”. Ми зустрічалися, гуляли, і розходились по домівках. Та недавно Дмитро змінив своє рішення.

Олі було 40 років. Вона була розлучена, було двоє дітей, які мешкали з нею. Зустрівся їй Дмитро. Йому було 43 роки. Він двічі був одружений і в кожному шлюбі у нього залишилося по дитині.

Знайомство їх відбулося на вечірці у друзів.

Дмитро щомісяця сплачував аліменти на утримання дітей. Свою квартиру він залишив другій дружині, а сам почав винаймати квартиру.

Із самого початку Дмитро розставив усе на свої місця. Про серйозні стосунки не могло бути й мови. Він був ситий двома шлюбами. Третій до його планів не входив. Жити разом із Ольгою та її дітьми в Дмитра бажання не було. Жінку це теж влаштовувало.

Вони зустрічалися раз на тиждень. Іноді ходили до ресторану та театру.

Навіть одного разу з’їздили відпочивати до моря.

Оля була щаслива і більше їй не хотілося.

Для приємних зустрічей у неї була людина, а займатися пранням, прибиранням, приготуванням у неї не було жодного бажання.

Раптом Дмитру захотілося все змінити. Він почав говорити про те, що йому не під силу орендувати квартиру, адже вона з’їдає левову частку його доходів. Плюс до всього в Дмитра занедужала мама, і він хотів їй допомогти. А квартира Олі знаходилася поряд з його роботою. Було б чудово з’їхатись і жити разом.

Оля була жінкою розумною. Вона чудово зрозуміла, куди хилить Дмитро. Переїхавши до неї, він залишився б лише у виграші. До планів Олі спільне проживання не входило.

А як би на це відреагували її діти? Навряд чи вони захочуть потіснитися заради нового вітчима. Перебудувати ритм свого життя та приймати у своєму житті сторонню людину, якій зручно з ними жити.

Коли Дмитро заводив розмову на цю тему, то Оля вдавала, що все чує і розуміє, але точної відповіді дати не може. Вона намагалася одразу перекладати тему розмови або намагатися просто не чути Дмитра.

Оля вирішила, що якщо питання стане рубом, то вона розірве всі зв’язки з Дмитром. Спільного життя їй вистачило з чоловіком. Він їй дав урок на все життя. Більше ділити свою територію Оля ні з ким не хотіла.

Ось вам стосунки, у яких немає зобов’язань. Головне не дати собі сісти на шию.

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!