fbpx
життєві історії
Дмитру лише 32, ще встигне одружитися. Нехай краще сидить дома. Я йому і вареників наліплю, і улюбленого борщу зеленого приготую. Ну що ще людині треба? Але ж ні, його на витівки тягне. Не подобається мені ця його Ліля, ой не подобається. Відчуває моє серце, нічого доброго з цього союзу не вийде

Дмитру лише 32, ще встигне одружитися. Нехай краще сидить дома. Я йому і вареників наліплю, і улюбленого борщу зеленого приготую. Ну що ще людині треба? Але ж ні, його на витівки тягне. Не подобається мені ця його Ліля, ой не подобається. Відчуває моє серце, нічого доброго з цього союзу не вийде.

Мене звуть Антоніна Степанівна. У мене є син Дмитро.

Нещодавно він познайомився із дівчиною. Подробиць я не знаю. Тому що мій син дуже скритний. Він навіть іноді міг мені сказати неправду.

Я знаю, що дуже багато свекрух упереджено ставляться до своїх невісток. Але я ніколи не думала, що буду такою свекрухою. Я була впевнена в тому, що завжди поважатиму вибір свого сина, і буду добре ставитися до своєї невістки. Але, на жаль, цього не сталося.

Коли Дмитро розповів мені про Інну, вона спочатку мені сподобалася. Я побачила її фотографію на її сторінці в соціальній мережі: вона була дуже привабливою. Інна навчалася в університеті. Вона була трохи молодша за сина. Мені тільки не сподобалося те, як вона одягнена та який у неї яскравий макіяж. Але потім я згадала себе: як я одягалася в молодості і як я фарбувалася. Зараз би я так ніколи не одяглася і ніколи не нафарбувалась.

Спочатку син просто переписувався із Інною. А потім він пішов до неї побачення. Я одразу ж запитала: куди він іде? Справа в тому, що мій син постійно потрапляє в різні неприємні ситуації. А він нічого не хоче мені розповідати. А я ж хвилююся: де мені потім його шукати і як витягати з неприємностей.

Після першого побачення з Інною, Дмитро прийшов дуже засмучений. Виявляється, вони не змогли зустрітись, бо переплутали місце. Але з другого побачення Дмитро повернувся “веселий”. Виявляється, він дуже хвилювався і тому випив лишнього. Напевно, Інні це не дуже сподобалося.

Через кілька днів Дмитро сказав, що їде до свого найкращого друга з ночівлею. Я йому повірила. Але ввечері я побачила, що він не був у інтернеті. А якби він був у свого друга, то він би там був. Я зрозуміла, що він поїхав до Інни.

Ось і виходить, що він уже почав мені брехати через цю дівчину. Що ж буде далі? Через це я почала погано ставитися до Інни.

Чому заради неї мій син мене обманює? Напевно, якщо ми познайомимося з Інною одного дня, то я вже не зможу їй довіряти…

Краще нехай сидить дома, і не хвилює мене лишній раз. А женитися ще встигне. Дмитру лише 32!

Хіба ні, що скажете?

Фото ілюстративне