fbpx
життєві історії
Днями йшла з роботи, а сусідка каже: “Знаєш що, Наталко, нещодавно Іванка випитувалась, що нового у тебе, як з чоловіком поживаєш, що то за ремонти затіяла?”. Мене дуже вразили слова Люби, тепер я остаточно зрозуміла наміри Іванки. Не просто так вона до шефа когутики і яйця носить. Підлещується, хоче на моє місце стати. Відчуваю, що її наміри погані, та не знаю, чи провчити її, чи залишити цу ситуацію на “самоплив”?

Людська заздрість може бути дуже сильною. Та людина, яка заздрить, причиняє біль оточуючим, не дає спокійно жити!

І в мене є така історія.

Працюю на швейній фабриці вже 10 років, маю досвід у роботі, тому нещодавно стала бригадиром! Це відповідальна робота!

“Наталю, – сказав директор, – ти гарна працівниця, усе вмієш, усе в тебе виходить, працюєш деколи і понаднормово, щоб здати замовлення вчасно, тому хочу призначити тебе бригадиром групи!”

Яка ж це була несподіванка для мене, відчувала, що були ті, які раділи за мене, але й побачила злі погляди. Саме Іванка була дуже невдоволена, бо сама сподівалась на цю посаду. Нещодавно її бригада розпалась, а вона так любить керувати.

З Іванкою ми живемо в одному селі, тому моя ситуація погіршується тим, що вона почала розносити про мене різні плітки серед робочих.

“Які ж ви дивні, дівчата, що слухаєте Наталку, вона перед директором вислужитися хоче! Чула, що може навіть підставити! У селі зі сусідами не розмовляє, бо кожного у чомусь підозрює”, – такі слухи поширювала Іванка у швейному цеху, щоб робочі мене не слухали, щоб норму не виконували.

Прикро мені було через неї. Одного разу я побачила брак у її роботі, підходжу і кажу: “Іванко, навіщо ти підсунула таку роботу, ти ж сама була бригадиром, знаєш, що потрібно старанно виконувати свою роботу. Прошу, виправляй брак!”

Іванку це дуже розлютило і вона вигукнула мені: “Ти думаєш, Наталко, що так у тебе завжди буде: діти, робота, добрий чоловік!Тепер ще хочеш мною командувати? Так не буде!”

Не знаю, що маю робити з Іванкою.

Бачу, що частенько вона робить людям шкоду, а потім каже на мене. До директора носить “торби”: то якогось кугутика, то яйця, то молочне. Так хоче підлеститись. Відчуваю, що її наміри погані, та не знаю, чи провчити її, чи залишити ту ситуацію на “самоплив”?

Читайте також: В цей момент свекруху наче підмінили. Вона ходила невдоволена, а вчора ще й заявила, що мене нічого не цікавить, ну хіба що порядки в будинку. І що таке життя “не личить” заміжній жінці, тим більше майбутній мамі. “Ти повинна вміти все робити на городі і вдома, і на роботу встигати. А ти як думала? Адже всі жінки працюють і встигають все в дома”. А ввечері з роботи повернувся чоловік

Іванка дуже хитра людина, товаришує з моєю сусідкою Любою. Днями йшла з роботи, а сусідка говорить: “Знаєш що, Наталко, нещодавно Іванка випитувалась, що нового у тебе, як там з чоловіком ти поживаєш, що то за ремонти затіяла?”

Мене дуже вразила розповідь Люби, тепер я остаточно зрозуміла наміри Іванки.

Потрібно все їй сказати! Але як? Розумію, що не дасть мені спокійно жити і працювати!

Що має таке статися, щоб Іванка змінилася?

Автор Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page