fbpx
життєві історії
В цей момент свекруху наче підмінили. Вона ходила невдоволена, а вчора ще й заявила, що мене нічого не цікавить, ну хіба що порядки в будинку. І що таке життя “не личить” заміжній жінці, тим більше майбутній мамі. “Ти повинна вміти все робити на городі і вдома, і на роботу встигати. А ти як думала? Адже всі жінки працюють і встигають все в дома”. А ввечері з роботи повернувся чоловік

В цей момент свекруху наче підмінили. Вона ходила невдоволена, а вчора ще й заявила, що мене нічого не цікавить, ну хіба що порядки в будинку. І що таке життя “не личить” заміжній жінці, тим більше майбутній мамі. “Ти повинна вміти все робити на городі і вдома, і на роботу встигати. А ти як думала? Адже всі жінки працюють і встигають все в дома”. А ввечері з роботи повернувся чоловік.

Після цієї розмови я довго лила сльози.

З чоловіком ми після одруження вирішили жити у нього, адже на той час він жив лише з мамою, тому не захотів залишати її саму. Чоловік мій Андрій працює на залізниці інструктором, а я працюю на сайті журналістом.

В мене немає чіткого графіку, але кожного дня я маю виконувати план роботи, тому я постійно за комп’ютером. Моя свекруха дуже господарська жіночка. На городі любить вирощувати майже всі овочі, адже великий прихильник домашнього.

Майже відразу я попередила її, що я не до господарських робіт, і в мене солідна зарплатня, тому можу дозволити собі все купити.

Катерина Степанівна, так звати мою свекруху, сказала, що все розуміє: “Ви не переживайте, займайтеся роботою, а я сама впораюсь, мені не звикати”.

Так ми собі і жили довгий час. Рідко бувало таке що Катерина Степанівна просила нашої допомоги, та вже як приходилось, то ми ніколи не відмовляли.

Та зовсім нещодавно я дізналась, що чекаю на нашого з чоловіком первістка. Андрій дуже був щасливий, він став ще уважнішим і дбайливішим до мене, задарював мене квітами і завжди дбав про щось смачненьке.

І ось в цей момент мою свекруху наче підмінили. Вона постійно ходила невдоволена, а вчора ще й заявила, що мене нічого не цікавить, ну хіба що порядки в будинку. І що таке життя “не личить” заміжній жінці, тим більше майбутній мамі.

“Ти повинна вміти все робити на городі і вдома, і на роботу встигати. А ти як думала? Адже всі жінки працюють і встигають все в дома”.

Після цієї розмови я довго лила сльози. Останнім часом, самі розумієте чому, я стала дуже сентиментальною.

Та ввечері не змогла про це сказати чоловікові, не хотілось негативної атмосфери в нашій сім’ї.

Що таке з нею було, я так і не дізналась, адже наступного дня Катерина Степанівна приготувала смачнезний сніданок з панкейками і полуничним варенням, те що я дуже сильно люблю.

Більше до цієї теми ми не повертались. Можливо і правильно я вчинила, що не розповіла чоловікові, адже це б створило напругу між нами, а я взагалі не конфліктна людина.

Читайте також: Молодь відразу захотіла жити окремо, винаймали в місті житло, приїжджали не часто. Тітка сумувала, та син з невісткою не дуже охочі допомагати в селі і з цим нічого не вдієш. А зовсім недавно тітка дізналась, що молода сім’я хоче виїхати назавжди жити в Канаду. Сплакалась, що більше не побачить сина, не буде няньчитись зі своїми майбутніми внуками. Як не крути, а це неповага, залишати батьків в такому віці і думати тільки про себе

Я щиро надіюсь, що Катерина Степанівна зробила для себе висновки, і дуже шкодує про свій вчинок.

Я собі так подумала, що свекруха і справді багато робить і дбає про нас, і, напевно, хоче трохи любові і уваги до себе.

А що ви скажете з цього приводу? Хто тут правий, а кому треба поступитися?

Наша сім’я скоро збільшиться, тому я хочу, щоб в домі панували мир та злагода!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page