fbpx
Суспільство
До 10 січня в Україні будуть перевірені всі освітні заклади і лікарні – Гончарук.

В Україні перевірять системи пожежної безпеки у всіх освітніх закладах, установах охорони здоров’я, гуртожитках і об’єктах транспортної інфраструктури до 10 січня, заявляє прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Про це пише портал Сегодня.

“За дорученням президента до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану пожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вузів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури. У України буде глобальна стратегія пожежної безпеки всієї країни”, – написав Гончарук на своєму Telegram-каналі в неділю.

Читайте також: ЦІЛЮЩА СИЛА ПРОСТИХ ЛІНІЙ, ПРО ЯКУ ЗНАЛИ НАШІ ПРЕДКИ, А МИ ЗАБУЛИ. У БАГАТЬОХ ВИПАДКАХ ДОСТАТНЬО ПРОСТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НИХ – І ВОНИ ДОПОМОЖУТЬ.

Він зазначив, що остання перевірка згорілої будівлі коледжу в Одесі пройшла 5 років тому, в червні 2014 року.

“Тоді виявили основні порушення, а в цьому році будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки! Життя українців не повинне бути під ризиком. Безпека людей – це пріоритет № 1”, – додав Гончарук.

Нагадаємо, під час брифінгу прем’єр заявив, що бере хід розслідування пожежі в одеському коледжі під особистий контроль. Також він анонсував відставку кількох обласних чиновників.

Фракція “Слуга народу” клопотатиме, щоб пожежному Сергію Шатохіну і викладачеві Ганні Бортюк, які рятували студентів під час пожежі в коледжі, було посмертно присвоєно звання Героя України.

Джерело: 

facebook