fbpx
Суспільство
До Нового року залишилося зовсім мало часу: що подарувати рідним, друзям і колегам на Новий рік, поради експерта

Скоро настануть новорічні свята і всі вже замислюються на тим, що ж подарувати рідним, друзям, колегам і другим половинкам. Рекомендації з підбору і оформленню подарунків поділилася експерт Ганна Чаплигіна.

Зараз подарунки вже не про речі, а про ставлення і настрій. Їх цінність визначається не грошима, а часом і увагою. Джерело

Універсальні подарунки на Новий рік

Універсальними подарунками можна назвати книги, солодощі та алкоголь. Вибираючи такі подарунки, постарайтеся підібрати щось рідкісне і оригінальне.

Також дуже важлива гарна святкова упаковка.

Гаджети, арт-об’єкти, предмети інтер’єру можна дарувати широкому колу людей, але варто знати смаки і потреби людини.

Читайте також: Незнайомка увійшла в квартиру подружжя. Олена не розуміла, що відбувається і слідом ходила за своєю гостею

Що подарувати рідним і друзям на Новий рік

Парфумерія та косметика – відмінна ідея для подарунку близькій людині. Існує думка, що дарувати косметику, парфумерію – поганий тон, але це не правда, вважає експерт.

Адже такий подарунок складніше підібрати. Якщо ви знаєте, що людина любить певний запах або продукт – сміливо даруєте.

Придумайте привід, щоб більше дізнатися про вподобання людини – зверніться за допомогою у виборі подарунка для когось третього. У цей момент потрібно уважно слухати і слідкувати, що подобається тому, з ким ви обираєте.

Можна вивчити профілі людини в соцмережах, щоб відшукати підказку.

Як красиво загорнути і оформити подарунок

Загортаючи алкоголь, можна додати до нього горіхи, солодощі, чай або каву, ялинкові прикраси – все, що створює настрій.

Будь-який гаджет у красивій обгортці радує більше, ніж той самий, але в целофановому пакеті. Не полінуйтеся і прикладіть листівку, підписану від руки.