fbpx
Шоу-бізнес
До українського репера і продюсера Потапа, який наразі мешкає за кордоном, звернувся близький друг: “Приїжджай, поїдемо до військових і ти будеш тут зараз батьком.” Я дуже хочу, щоб він повернувся, заїхав і показав свою любов, яке він показує там”. Як відреагував Олексій Потапенко і чи відреагував

До українського репера і продюсера Потапа, який наразі мешкає за кордоном, звернувся близький друг.

Як відреагував Олексій Потапенко і чи відреагував? Зараз розповімо.

Близький товариш чоловіка Каменських, український співак Позитив (Олексій Завгородній) 29 липня в інтерв’ю радіо “Люкс ФМ” розповів, що порадив своєму другові і колегі Потапу (Олексію Потапенко), який проживає за кордоном, повернутися в Україну.

– Потапу варто зараз уже повернутися до України? – запитав думку Позитива ведучий.

– Так, і я не єдиний його друг, хто йому про це говорить, – відповів співак. – Але мені здається, йому дуже складно сприймати це все і розуміти, як він повернеться, що це буде. Я дуже хочу, щоб він повернувся, заїхав і показав свою любов, яке він показує там. І також Настя. Щоб вони все ж таки це зробили. Немає нічого, що може цьому перешкодити. Я йому кажу: “Приїжджай, обіймемося, поїдемо до військових і ти будеш тут зараз батею”.

За словами того ж Позитива, він сподівається, що Потап все ж таки повернеться в Україну.

Нагадаємо, що за п’ять днів до 24 лютого Потап та Каменських виїхали до Іспанії. Потап не афішує, чим там займається, але у соціальних мережах виступає на підтримку України, викриваючи фейки російської пропаганди.

Ну і, судячи з усього, поки що подружжя Потап-Каменських повертатися в Україну не поспішає. Але побачимо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.