fbpx
життєві історії
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я з своїм молодим чоловіком орендую квартиру. Про весілля поки не думали, притираємось один до одного. Я хочу, як і кожна дівчина, одну любов на все життя.

Правда, останнім часом почалися з його боку фрази, що ми сім’я, що він хоче і буде про мене піклуватися. Ну я й не проти, адже люблю його і мені з ним добре. Загалом, все було добре, поки не приїхала його мамуся.

Приїхала вона з дочкою всього на три дні. Але повірте, ці дні були…

Я до їх приїзду готувалася – прибрала квартиру, помила підлогу, приготувала смачну їжу і напекла пиріжків. Всіляко намагалася їм всім догодити, обслуговувала їх, в результаті на другий день вона з сином пішла гуляти, почувши, як він назвав мене своєю коханою.

Коли вони повернулися, його наче підмінили. Говорив, що бачити мене більше не хоче, що йому потрібна нормальна дівчина, і що він хоче, щоб я з’їхала разом з собакою і холодильником. Я одразу ж зрозуміла, що це мами рук справа. ( а все тому, що я на 4,5 роки старша за нього, і їй це ще в минулий приїзд не сподобалося).

Читайте також:Я ВЖЕ Й НЕ НАДІЯЛАСЬ, ЩО В МЕНЕ ВИЙДЕ ЦЯ НЕЙМОВІРНО ХРУМКА СКОРИНОЧКА НА КРИЛЬЦЯХ, ЯКІ ТАК ЛЮБЛЯТЬ МОЇ РІДНІ. І ТУТ ВИЧИТАЛА ЦЕЙ РЕЦЕПТ. ПРИГОТУВАЛА, І СПРАВДІ, ВСЕ ВИЙШЛО З ПЕРШОГО РАЗУ. ДІТИ КАЖУТЬ, ЩО Я ФЕЯ!

До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Мене попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години.

В кінцевому результаті, вона йому ще й з вокзалу зателефонувала, він говорив з мамою по гучному зв’язку, і я все чула. Вона порекомендувала йому позбутися від мене обережніше, тому що я йому ще через неї мстити почну.

Я порядна людина, ніколи нікому зла не зробила. За що мені все це, не розумію. В чому я винна?? Що люблю?

Що ви порадитеи мені робити в цій ситуації?

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!!!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook