fbpx
життєві історії
До весілля з чоловіком були прекрасні відносини, він весь час робив мені комплемінти, приділяв увагу, був турботливим. Та тільки – до весілля. Потайки від чоловіка, я закрутила роман з колегою по роботі. Це дуже зручно! А потім я зрозуміла, що у мене почуття до Віктора

Потайки від чоловіка, я закрутила роман з колегою по роботі. Це дуже зручно! А потім я зрозуміла, що у мене почуття до коханця…

Одружені ми з чоловіком два роки. Я працюю, чоловік також працює. Перед весіллям я змінила роботу на ту, яка ближче до душі, вона пов’язана з автомобілями, плюс до цього я в свої вихідні дні займаюся нарощуванням вій. Заробляю непогано, одним словом.

Рішення зіграти весілля було зваженим і обдуманим. До весілля з чоловіком були прекрасні відносини, він весь час робив мені комплемінти, приділяв увагу, був турботливим. Після весілля, десь через місяць, все змінилося. Коханий чоловік просто перестав звертати на мене увагу, жили як сусіди.

Я з ним постійно про це розмовляла, а у відповідь тільки чула лише те, що він зміниться, але змінювався він лише на тиждень, а далі – все по колу, знову розмови і обіцянки…

І ось на новому робочому місці мені почав приділяти увагу чоловік. Я приймала його залицяння, адже не була щасливою з байдужим чоловіком. Ми з ним взагалі були на межі розлучення, чоловік знав, що я хотіла розлучитися з ним, але нічого не робив.

Спочатку з Віктором ми просто мило спілкувалися, обідали за одним столом, а кожен ранок він мені приносив різні ласощі в кабінет, взимку в ожеледь супроводжував мене до роботи і проводжав додому.

На Новий рік Вітя подарував мені обручку з білого золота і запрошував разом зустріти минулий Новий рік в Києві, але я відмовилася. Та роман наш розвивавався, ми стали близькими. Це було дуже зручно, а до того ж радувало і окриляло мене, я відчуда себе щасливою, гарною, бажаною.

Та все ж чоловіка мені було шкода. Зрештою, Віктор просто втомився мене чекати і слухати мої обіцянки, і наші відносини закінчилися. Ми працюємо разом, і я відчуваю напругу між нами, мені здається, що у нього є до мене почуття, але тепер він їх приховує.

А ось я зрозуміла, що люблю його і мені зараз дуже важко. Не розумію, що мені робити і як бути далі. Думала поговорити з ним і зізнатися в своїх почуттях, але дуже не хочу  виглядатимнерозумно в його очах і отримати відмову. Як бути – не розумію.

Біля чоловіка мене нічого не тримає. я розумію, що це не та людина, з якою я хочу виховувати дітей і старіти разом. Але в останні місяці чоловік дійсно почав мінятися, показувати свої почуття до мене…

Як би вчинили на моєму місці?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page