fbpx
життєві історії
До зарплати залишався тиждень. Я на Миколая всім подарунки купила, хоча й в кишенях залишився мізер.Та я з цього приводу не хвилювалася, в мене ж є чоловік. – Григорію, дай мені хоча б тисячку. – Марто, а твої гроші де? Ти ж розумієш, я повинен сестрі допомогти. В нас одна дитина, а в неї троє. Різницю відчуваєш?

До зарплати залишався тиждень. Я на Миколая всім подарунки купила, хоча й в кишенях залишився мізер.Та я з цього приводу не хвилювалася, в мене ж є чоловік. – Григорію, дай мені хоча б тисячку. – Марто, а твої гроші де? Ти ж розумієш, я повинен сестрі допомогти. В нас одна дитина, а в неї троє. Різницю відчуваєш?

Мене звати Марта. Я заміжня, але своїм сімейним життям і своїм чоловіком я дуже незадоволена. У мене вже просто немає сил мовчати. Я вже просто постійно думаю про розлучення.

Справа в тому, що вже три роки мій чоловік половину своєї зарплати віддає своїй мамі, сестрі та її трьом дітям.

Я розумію, що Зоряні важко одній виховувати трьох дітей, що моя свекруха вже пенсіонерка. Я розумію, що їм потрібна допомога, але не в такому ж розмірі.

Коли я хочу кудись поїхати відпочити, то розумію, що у нас просто немає грошей на це. Нам уже давно потрібно купити нову автівку, але ми цього дозволити собі не можемо.

А тут мені чоловік тиждень тому сказав, що нам треба економити, бо його племіннику треба купити новий одяг до школи.

А я не хочу брати участь у цьому! Я не хочу утримувати чужих дітей! Адже я маю власну дитину!

Коли фінансове становище Зоряни погіршилося, мій чоловік захотів їй допомогти. Я погодилась. Я ж думала, що все це тимчасово. Але чоловік допомагає своїй сестрі вже три роки. А Зоряна через це не хоче влаштовуватись навіть на роботу. Вона просто просить гроші у свого брата, і він їй ніколи не відмовляє.

Я вже кілька разів серйозно розмовляла з чоловіком із цього приводу. Я заробляю стільки ж, скільки чоловік. Раніше ми відкладали з ним гроші на відпочинок, на купівлю нових меблів. А тепер у нас Гришею не вистачає грошей навіть на нормальне життя.

– А тобі не здається, що ти вже дуже довго допомагаєш сестрі та її дітям?

– Але ж це моя сестра і мої рідні племінники!

– Так, але ж у них є батько та мати! Одна справа, щоб допомогти раз чи два, але ж ти постійно допомагаєш своїй сестрі!

– А що ти хочеш від мене? Ти хочеш, щоб мої племінники нуждались в чомусь?

– Просто скажи Зоряні, що більше не допомагатимеш їй! Нехай влаштовується на роботу!

– Я знаю, що мені робити! – сказав мені мій чоловік.

Я серйозно після цього задумалася про розлучення. Чому я маю на всьому заощаджувати? Економити на собі і на своїй дитині, а мій чоловік годуватиме чужих дітей?

– Марто, дай мені грошей на бензин, бо в мене гроші закінчилися! Я все вчора віддав сестрі!

– Вибач, але не вийде! У мене зараз також грошей немає!

– Як у тебе немає грошей?

– А я гроші вчора віддала мамі. Вона попросила. Адже ти знаєш, що вони ремонт роблять. Їм грошей не вистачило, я їм додала своїх!

Я сказала своєму чоловікові неправду. Мої батьки справді роблять ремонт у своїй квартирі, але грошей у мене мама не просила.

– Це ти молодець! Добре вчинила! А ти подумала про те, як ми будемо жити!

– Ні, не подумала! Але ж ти теж про це не думаєш!

Гриша промовчав, нічого мені не сказав. Але гроші знайшов десь. Мабуть, попросив на роботі аванс.

Наступного місяця Гриша знову віддав половину своєї зарплати сестрі та мамі. А я забрала та сховала половину своєї зарплати.

– А куди це так багато грошей пішло? Ми на ці гроші не проживемо! – Сказав Григорій.

– Ну, тебе ж це раніше не хвилювало!

Раніше просто так не відчувалося. А тепер, коли я почала прибирати половину своєї зарплати, то брак грошей став просто неймовірним.

Нарешті Гриша зрозумів, що так далі не може продовжуватися. Він сказав Зоряні, що більше не допомагатиме їй грошима, що в нього немає просто більше такої можливості.

Через це Зоряна з Григорієм сильно посперечалися: не сподобалося Зоряні те, що вона втратила таке чудове джерело доходу.

Можливо, тепер наше сімейне життя налагодиться. Можливо, Зоряна нарешті влаштуватися на роботу, і сама забезпечуватиме своїх дітей.

Фото ілюстративне